פורום רפואת עיניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:40

עדשה תוך עינית טורית לקרטוקונוס

בן 24 עם קרטוקונוס יציב בעין שמאל לאחר קרוס לינקינג. חדות הראייה היא 6/12 ללא עזרים ו- 6/6 בעזרת משקפיים. מרשם המשקפיים הוא:
SPH +1.75; CYL -0.75 @35
עובד בשמש ובסביבת אבק וחולות ולכן איני מרכיב עדשות מגע או משקפי ראייה. האם ניתן לבצע השתלת עדשה?
09:44

עדשה תוך עינית טורית לקרטוקונוס

מדובר בנושא בעייתי מבחינת חיזוי ותכנון העדשה. יש קודם לכן לערוך בדיקות יסודיות ע"מ לגבש החלטה.
22:12

עדשות לקרטוקונוס

הי יניב
אני סובלת מקרטוקונוס המון שנים וגם חשבתי על עדשות תוך עיניות בעיקר שאמרו לי שהעדשה שלי בתוך העין צהובה-צהוב זה לא טוב וזה מסמל עכירות ונפוץ בגיל שלי יחסית אך קיבלתי את זה מוקדם מהרגיל אפילו מוקדם מאוד כ 14 שנים לפני הזמן המקובל. הייתה לי דילמה בין עדשות תוך עיניות לבין עדשות מגע סקלרליות. עדשות סקלרליות הן עדשות מגע גדולות עם נוזל מיוחד בפנים-בתוך העדשה הסקלרלית. עשיתי עשרות בירורים וויתרתי על עדשות תוך עיניות ותוך הבירורים שלושה רופאי עיניים ואופטומטריסטים ותיקים המליצו לי על ד"ר ניר ארדינסט לעדשות סקלרליות. בסוף ולאחר תיאום דר' ניר ארדינסט התאים לי עדשות סקלרליות והוא ממש תותח. אני ראייתי מעולה ונוח לי-לפעמים באמצע היום אני מורידה ושמה נוזל חדש אך זה ממש במקרים נדירים ורק לאחר 6 שעות. היום אני לא מרכיבה משקפיים. האתר שלו www.ktc.co.il שמומלץ מאוד. אני לא פוחדת מאבק כי העדשה מקיפה את כל העין ודי נוח לי איתם. אני גם שמה משקפי שמש עליהם ונוהגת בלי בעיה. הטקחה היחידה היא שיש לשים נוזל ולוקח זמן של הרכבה בבוקר-לוקח ככמה דקות להרכיב אותם אך התחושה של הנוחות מעולה בגלל שיש נוזל. יש תקווה וצריך לזכור שאם היה לך צהוב בעדשה אז העדשות התוך עיניות היה הפתרון הכי טוב-זה מה שאמרו לי כי את התהוב בעדשה רק עדשה תוך עינית מטפלת ולא עדשה סקלרלית
המון המון הצלחה
לילי
לראש הפורום >

מידע על רופאי עיניים