פורום רפואת עיניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
CSR ‏(א.פ.)
13:15

CSR

שלום רב
אני בן 37 בריא לחלוטין לפני כשנה וחצי בעקבות אירוע חריג בעבודה [אני בעלים של חברה]הרגע בו התבשר לי שהפסדתי הרבה כסף בעקבות רשת מאוד גדולה שנתתי לה את שירותי .הרשת נמכרה בגלל קשיים והספקים שאני אחד מהם נשארו עם הפסדים אדירים באותו רגע ששמעתי את הבשורה הרגשתי שכל הדם בגופי יורד לי לרגליים לא שמעתי ולא ראיתי כלום בשעה שזה נאמר לי הייתי בהלם נוראי מיד הרגשתי צפצופים באוזניים וסנוור בעין שמאל .כשנבדקתי נאמר לי שיש לי CSR בעין שמאל במרכז ראייה.אכן הרופא שאל אותי האם עברתי אירוע של לחץ\מתח חריג ואז אישרתי את זה ואמר לי שזה אופייני לגילי וזה מגיע מלחץ\מתח כעת כעבור שנה וחצי זה עדיין לא עבר לי . איך ומה לדעתך צריך לעשות.. אשמח לתשובה ממך
תודה מראש
CSR ‏(ד"ר משה מלכין)
16:55

CSR

מה עשו עד עכשיו?
Csr ‏(א.פ.)
23:18

Csr

אני במעקב מאז .בהתחלה ביצעתי oct כל 3 חודשים היה שיפור לקראת סוף השנה הראשונה שזה התחיל. לאחר מכן זה חזר שוב וכעת לאחר חצי שנה לבקשת הרופא יש לי שוב oct למעקב..
תודה שחזרת כלכך מהר.
Csr ‏(ד"ר משה מלכין)
18:28

Csr

בד"כ עוקבים בלבד והמצב משתפר. לעיתים מחליטים על טיפול בלייזר או הזרקת חומר לחלל העין, הכל בהתאם למקרה.
לראש הפורום >

מידע על רופאי עיניים