פורום רפואת עיניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
09:48

עיניים דומעות בלילה

שלום
כבר הרבה זמן שאני חווה את התופעה הבאה ברמות משתנות:
בלילה העיניים שלי דומעות, דמעות סמיכות מאוד לא כמו דמעות מימיות רגילות, ובכמויות גדולות. ממש כל הלילה. לפעמים זו עין אחת יותר מהשנייה, לפעמים שתיהן. אני מתעוררת עם עיניים נפוחות מאוד- נפוחות ביחס ישיר לכמה דמעתי בלילה, ז"א בלילות שאני דומעת הרבה העיניים יהיו מאוד נפוחות ויקח לזה הרבה זמן לרדת. בלילות שאני דומעת מעט או רק בעין אחת הנפיחות תהיה בינונית ובעין הדומעת.
אני לא מצליחה לקשר את זה לשום דבר שאני עושה במהלך אותו היום.
הלכתי לרופא בקופ"ח אבל הוא נפנף אותי שזה כלום, למרות שלא הקשיב לעומק
מחיפוש באינטרנט לא מצאתי שם של תופעה כזו או תיאור שלא קשור לעדשות - אני לא מרכיבה עדשות. אשמח לדעת אם יש שם לתופעה הזאת כדי שאקרא יותר ואבין אם זה זה.

דבר אחד שאני חושבת שעלול להיות קשור זו דלקת בסינוסים. בערך בזמן שהתחילה לי תופעת הדימוע היתה לי דלקת בסינוסים, שהתפתחה לאלרגיה קבועה שנשארה איתי. אלרגיה לאבק ולחתולים. מאז, כבר כמעט שנתיים הסינוסים שלי לא התנקו לגמרי. הם לא מודלקים אבל עדיין יש גודש, לפחות מינורי, כל הזמן.
האם זה יכול להשפיע על דימוע בעיניים?

אשמח לכל הארה בנושא
עיניים דומעות בלילה ‏(ד"ר משה מלכין)
17:50

עיניים דומעות בלילה

צריך לעשות בדיקה שנקראית שטיפת דרכי דמעות לבדוק אם יש חסימה חלקית. אפשר גם לנסות לשים קרם לחות שנקרא ויט א פוז בתוך העין לפני השינה ולראות מה קורה. ניתן לקנות ללא מרשם
לראש הפורום >

מידע על רופאי עיניים