פורום רפואת עיניים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
כאב עין ‏(אמי)
13:06

כאב עין

שלום ד"ר, מדי חצי שנה או כמה חודשים נוצרת לי איזה הצטברות של משהו שגורם לעין לכאוב כשהרשתית מגיעה לכיוון הזה וגם כשאני ממצמץ, ניגשתי לרופא עיניים כמה פעמים ובכל פעם הוא לקח קיסם כלשהו וניסה להוציא, באותו רגע זה מרגיש בסדר אבל אחרי מספר ימים זה חוזר. (והרופא אומר שזה הפיתרון היחיד שהוא לא נעים בכלל)
השאלה היא כזאת, פעם אחרונה שזה קרה היה לי סינוסיטיס והייתי צריך לשתות אנטיביוטיקה, ובפלא גמור גם התופעה הזאת בעיניים עברה למשך חצי שנה, השאלה אם זה קשור והאם מותר לשתות אנטיביוטיקה להעביר את הכאב המציק הזה..
תודה על ההתייחסות
כאב עין ‏(ד"ר משה מלכין)
18:48

כאב עין

קשה לדעת ללא בדיקה מה מצטבר שם. אולי משקעים בחלק הפנימי של העפעף. אנטיביוטיקה זה לא פתרון. בקש חוות דעת שניה מרופא עיניים אחר.
21:31

העניין הוא

שהייתי כבר אצל 2 ואני נזכר שהם כן אמרו שזה משקעים בעפעף, איך מטפלים בזה רק באמצעות חדירה עם קיסם? זה מאוד לא נעים וספק אם זה עוזר ואם עוזר זה רק לתקופה קצרה מאוד..
כאב עין ‏(ד"ר משה מלכין)
17:39

כאב עין

אם זן אכן האבחנה, ניתן להוציא ע"י מחט
לראש הפורום >

מידע על רופאי עיניים