פורום דודי חשמל ושמש-ייצור והרכבה

יהודה מקלנבורג,מנהל פורום דודי חשמל ושמש-ייצור והרכבה

מנהל הפורום 
יהודה מקלנבורג

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
20:30

מים חמים נגמרים מהר מאד

שלום רב,

בבנין יש דוד שמש ובביתי מותקן דוד בן 3 שנים. בחורף האחרון התחילה בעייה שהמים החמים נגמרים כ 3 דקות לאחר תחילת המקלחת ואני מסיימת עם מים קרים אפילו אם הדוד היה פתוח כ 3 שעות.
הוחלף גוף חימום וטרמוסטט-לא עזר.
נעשתה בדיקה של סגירת השיבר הראשי ופתיחת הברז- לא היו מים - מה שמעיד לפי מה שהבנתי שאין בריחה לסולרי.
יש אל חזור על הדוד.
שסתום הוחלף לפני שבוע לאחר שהיתה נזילה.
מה יכולה להיות הבעיה? אני כבר שנה סובלת מהבעייה ולא עולים על הגורם.
תודה רבה
מים חמים נגמרים מהר מאוד ‏(יהודה מקלנבורג)
07:58

מים חמים נגמרים מהר מאוד

שלום מאי.
ראשית מקלחת לא נמדדת בזמן המקלחת. אלה בכמות המים החמים בליטרים. בדיקה פשוטה תאבחן אם יש בעיה. מה שצריך הוא לחמם את הדוד כך שכולו יהיה חם . בערך שעתיים וחצי במידה והדוד הוא 150 ליטר. לאחר מכן לרוקן את המים לתוך דליים ולחשב את הליטרים. כל דלי זה 10 ליטר במידה ויצאו מהדוד לפחות 8-9 דליים של מים רותחים ולאחר מכן הטמפרטורה מתחילה לרדת אזיי הכל תקיןץ במידה ולא יש בעיה. לא הבנתי מדברייך האים הוחלף רק גוף חימום או את כל האוגן החשמלי. במידה והדוד לא עבר ניקוי מאבנית סביר להניח שזו הבעיה. בד"כ שדוד מלא אבנית כמות המים החמים קטנה מאוד. באים נעשו כל הפעולות האילו ועדיין יש בעיה כתבי לי
17:31

תודה על תגובתך.

במקום למלא דליים מילאתי את האמבטיה, אני מקווה שזה בסדר (יותר קל).. אבל לצערי מהר מאד המיים איבדו לאט לאט את החום עד שנגמרו לגמרי, וזה לאחר חימום של 3 שעות.
החליפו לי מספר פעמים גוף חימום ופעם גם רוקנו את הדוד. לא ידוע לי על ניקוי אבנית
תודה על תגובתך ‏(יהודה מקלנבורג)
09:26

תודה על תגובתך

הבעיה באמבטיה שאת לא יודעת את הכמות המדויקת לכן כתבתי דליים. מוזמנת להתקשר אלי למשרד 048428333 אנסה להבין יותר ולעזור לך.
לראש הפורום >

מידע על דודי שמש וחשמל