פורום עורכי דין - הוצאה לפועל/כינוס נכסים/ פשיטות רגל

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
06:42

בעיות עם רשות השידור

שלום
לפני כשנה זרקתי את המקלט שלי היות ותיקנתי אותו תיקון יקר ולאחר מכן שוב התקלקל ולא היה משתלם לתקנו שוב. הודעתי לרשות השידור על כך וביקשתי שיפסיקו לשלוח הודעות תשלום. הם מצידם מתעלמים וממשיכים להטריד אותי באמצעות עורך דין המייצג אותם. כמו-כן, הם הגיעו לדירתי בזמן שלא הייתי (המנקה היתה ולא פתחה את הדלת בהנחייה שלי), ובעקבות כך הוציאו מכתב כי נכחו וראו שיש מקלט בבית. עניתי להם שלו היו נכנסים הביתה ומסיירים בבית, היו בודקים ורואים כי אין מקלט באף חדר!!! אך איני מתירה לאיש להיכנס לבית בזמן שאף אחד מבעלי הדירה לא נוכח. גם הזמנתי אותם לבוא ולבדוק בבדיקת פתע או לתאם, מה שמתאים להם. הם שלחו מכתב התראה שיפנו להוצאה לפועל במידה ולא אשלם את האגרה בתוספת הוצאות עורך דין לפני הליך משפטי. אני לא מתכוונת לוותר, למה שאשלם אגרה אם אין לי טלויזיה!!! העניין שזה מעצבן ומטרטר כל המכתבים האלו. שאלתי: מה הולך לקרות? מה הסיכוי שלי בבית משפט? איך אני אמורה לנהוג?
תודה ויום טוב
לאה
בעיות עם רשות השידור ‏(עו"ד אבישי אוסטרייכר)
16:37

בעיות עם רשות השידור

לאה שלום! רבים נתקלים בבעיות האלה ולפעמים יש תחושה של אין עם מי לדבר. תוציאי להם מכתב בדואר רשום שאין לך מקלט, הם צריכים לקבל הודעה בכתב. במקרה של הליך משפטי תציגי את עמדתך בפני השופט ואני מאחל לך הצלחה. בברכה אבישי אוסטרייכר, עו"ד
לראש הפורום >

מידע על עורך דין להוצל"פ כינוס נכסים ופשיטת רגל