פורום עורכי דין - הוצאה לפועל/כינוס נכסים/ פשיטות רגל

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
21:04

שאלה בנושא פרסום להגשת הצעות רכישה

חברי הפורום שלום,

לפני כחודשיים ראיתי פרסום על הזמנה להגשת הצעות לרכישת נכס נדל"ן ע"י כונס נכסים הגשתי הצעה על סכום מסוים לאחר שהתאריך האחרון להגשת הצעות הסתיים פניתי אל כונס הנכסים כדי לברר מה סטטוס הצעתי כונס הנכסים סיפר לי סיפורים ולאחר כמה ימים כשפניתי אליו שוב הוא אמר שהצעתי היא ההצעה היחידה שהוגשה בעבור הנכס אך הוא שוקל להאריך את מועד הגשת ההצעות באישורו של בית המשפט כיוון שהיא נמוכה מ-30% מהערכת שמאי.
בית המשפט נתן את אישורו להארכת מועד הגשת ההצעות בחרתי למשוך את הצעתי הראשונה ולהגיש בסיבוב החדש הצעה חדשה בסכום נמוך מהצעתי הראשונה לפני שבוע גם התאריך הנוסף שפורסם להגשת הצעות הסתיים היום פניתי שוב על כונס הנכסים כדי לברר מה הסטטוס ושוב הוא אמר לי שהצעתי היא ההצעה היחידה שהתקבלה במשרדו בתקופה זו אך הוא מתנגד ודוחה את הצעתי כיוון שסכום הצעתי האחרונה נמוכה מהסכום שהצעתי לרכישה בסיבוב הראשון כעת הוא מבקש ממני להעלות את הצעתי לסכום שהוא רוצה סכום העומד על 10% פחות מהערכת שמאי.
האם הוא יכול לבצע דבר שכזה שלאחר שני סיבובי הגשת הצעות ההצעה היחידה לרכישת הנכס היא שלי לפסול את הצעתי ולדרוש ממני לרכוש את הנכס בסכום שהוא מעוניין בו שהרי למה הוא פתח את הפרסום להצעות רכישה אם הוא מכתיב מה הסכום שתציע

אבקש את תגובתכם בנושא
רכישה מכונס נכסים ‏(עו"ד אבישי אוסטרייכר)
10:14

רכישה מכונס נכסים

איל שלום! אתה מציג התנהלות בעייתית ומרגיזה מצדו של הכונס. מנגד איני מכיר את התיק והחלטת המינוי שלו. אם אתה סבור כי נפל פגם במילוי תפקידו, באפשרותך לפנות לבית המשפט או ההוצאה לפועל לאשר את זכייתך הראשונה או לקבל הבהרות.
לראש הפורום >

מידע על עורך דין להוצל"פ כינוס נכסים ופשיטת רגל