פורום ביטוח חיים, ביטוח בריאות, דירה ורכב

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
12:42

ביטוח חיים "פניקס"

שלום רב, יש לי בעיה עם ביטוח חיים "פניקס". הסיפור הוא ככה:
אני התפתרטי בעבודה וקיבלתי אישור לשחרר את כל הכסף שיש לי על חשבון הפניקס. פיקססתי להם את כל המסמכים שהם היו צריכים ושביקשו ממני, כל זה קרה לפני חצי שנה, כל פעם שהייתי יוצרת איתם קשר, הם היו אומרים לי שמסמך כלשהו לא התפקסס או משהו בסגנון, אומנם שברגע שהייתי מפקססת את המסמך הזה שהיה חסר, והייתי שואלת שזהו? זה היחידי שחסר? הייתי מקבלת תשובה שכן ושעד חודש נשחרר לך את הכסף... הייתי ממשיכה לחכות והכסף לא היה שוחרר, שהייתי שוב יוצרת איתם קשר פתאום היו מוצאים עוד איזה מסמך שצריך לפקסס... כל ההתנהלות לא רצינית, כבר חצי שנה אני מחכה לכסף שלי, גם אמרו לי שהם לא יכולים לשחרר את כל הכסף כי בשביל הכל אני צריכה לשלם כנס קרוב ל-1000 ש"ח... האם זאת אמת? זאת שאלה ראשונה, שאלה שנייה האם אני יכולה לתבוע אותם על כל ההתנהלות? האם יש להם איזה יעדים שתוך כמה זמן הם מתחייבים לשחרר סכום מסוים?
ואני עוד לא מדברת על כך, שכשהייתי יוצרת איתם קשר הייתי מחכה קרוב ל-15 דקות על הקו ולאחר מכן היו מעבירים אותי למחלקת " השארת הודעות" הייתי משאירה הודעה על מנת שיחזרו אלי, ורק אחרי 3 ימים או שבוע היו חוזריםם אלי.... פשוט ביזיון החברה הזאת.. אחרי כל הרומן שלי עם הפניקס הזה, הייתי מטופלת קרוב לשנתיים בחברת ביטוח איילון, פשוט התנהלות מדהימה, תמיד חוזרים, תמיד מטפלים בשמחה, תמיד שאתה בא אליהם למשרד יטפלו בך מכל הכיוונים!
ביטוח חיים הפניקס ‏(אפי שרצקי)
09:52

ביטוח חיים הפניקס

יש נוהלים שקבע המפקח.עצתי לך היא שתפני לנציגת תלונות הציבור של הפניקס
תודה רבה לך (ללא תוכן) ‏(שרון)
20:22

תודה רבה לך

לראש הפורום >

מידע על סוכני ביטוח