פורום שילוח בינלאומי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
23:08

חברת שילוח

קראתי באינטרנט סיפור על חברת שילוח מסוימת שביצעה שילוח בינלאומי של רהיטים וחפצים של זוג שעשה רילוקיישן, ומרבית החפצים הגיעו שבורים לגמרי וחלק מהם גם לא הגיעו. אנחנו אמורים לעשות בעצמנו רילוקיישן בקרוב ואני קצת לחוצה. איך בוחרים חברה שתעשה את העבודה כמו שצריך?
שאלה חשובה ‏(אסף אביאני)
01:30

שאלה חשובה

קרן שלום, לצערי ישנם גם חברות כאלו בתחום שהופכות את החוויה לסיוט. אני בדיוק כותב מאמר בנושא שיפורסם בקרוב. בקצרה, מההתרשמות שלי וניסיון אישי שלי, בדרך כלל לקוחות יודעים עם מי הם רוצים וצריכים ללכת ע״פ אינטואיציה והתרשמות מקצועית אך לרוב בוחרים בחברה אחרת או מתוך לחץ של אותו נציג מכירות או לרוב בגלל המחיר.
אבי תמיד אומר: ״אין לי כסף בכדי לקנות בזול״. הזול הזה יעלה ביוקר.

כמו כן, לחיזוק, אני ממליץ על כמה צעדים נוספים מומלצים:
- לדבר עם שלוש חברות. פחות מידי לא נותן אומדן להשוואה, יותר מידי חברות רק יבלבלו אתכם.
- לדרוש הערכת נפח בביתכם. כמעט כל החברות הרציניות מציעות הערכה חינם ללא התחייבות בביתכם
- רצוי להיפגש גם במשרדי החברה, להכיר את האנשים שתעבדי מולם (ולא נציג המכירות שתפקידו להיות נחמד). לשאול שאלות ולראות את רמת הסובלנות, התשובות המקצועיות או לא וכו׳. אפשר ללמוד הרבה על חברה מעובדי החברה, מהסדר והארגון במשרד, מזמן מענה ונגישות של אנשי הקשר שלך לטלפונים ומיילים.
- חברות המסרבות ל״קומבינות״ הם בדרך כלל חברות אשר המוניטין שלהם חשוב להם יותר מעוד עבודה. הם מסוג החברות שאני הייתי בוחר לטפל במטעני.
- תמיד תבטחי את מטענך בביטוח מקיף מאחר וישנם מקרים שנזק כמו שפורסם במודעה שראית באמת יכול לקרות ללא אשמת החברה.
- וכמובן יש את האינטרנט שאפשר לחפש ״ליכלוך״ על אותה חברה רק לקחת בערבון מוגבל מאחר והרבה מהליכלוכים מפורסמים על ידי מתחרים.

זה ממש על קצה המזלג. :)

1-800-400-420
לראש הפורום >

מידע על שילוח בינלאומי