פורום שילוח בינלאומי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:51

לשלוח אופנוע בין יבשות

האם יש אפשרות להעברת אופנוע בין יבשות, נגיד מארה"ב לניו זילנד וכמה זמן זה לוקח בערך באופן הכי מהיר?
14:58

משלוח אופנוע בין יבשות

כן ניתן לתאם שילוח של אופנוע מארה"ב לניו זילנד בכדי לתת לך זמני הפלגה, חשוב מאוד לדעת מאיזה נמל זה יוצא הארה"ב ולאיזה נמל זה הולך בניו זילנד.

1-800-400-420
11:51

עוד לא סגור על זה

אני בשלב ראשוני של תכנון טיול מסביב לעולם. אם למשל זה מדרא"מ (אושוואיה או בואנוס) לניו זילנד, כמה זמן זה בגדול ובערך בעלות, וכנ"ל בין ניו זילנד לאוסטרליה? מספיק לי אומדן, זה לא צריך להיות מדויק, אני רק רוצה לדעת עד כמה הרעיון של הטיול שלי אפשרי.
זמני שילוח משוערים ‏(אסף אביאני)
19:11

זמני שילוח משוערים

זמני שילוח לאופנוע משוערים ברוטו מארגנטינה לניו זילנד כ- 5-6 שבועות בים, מניו זילנד לאוסטרליה ברוטו כשבועיים שלוש.
נשאלת השאלה אם בכלל יתנו לך להכניס את האופנוע למדינות אלו. כל מדינה יש לה תקנים לגבי כלי רכב הנוסעים על כבישיהם. חברים שאני מכיר שעושים טיולים כאלה, או משכירים את הרכבים במדינות השונות או קונים ומוכרים בתום המסע.
לראש הפורום >

מידע על שילוח בינלאומי