פורום השתלת שיער, תוספות שיער ופאות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:34

השתלת שיער לאישה או פרופסיה

אני בת 43 עם שיער דליל מאד. לוקחת ויטמינים קבוע. צובעת שיער ועושה פן. אני כעת בדרך של הורדת טיפולי השיער. חשבתי על ניתוח השתלת שיער ומשום מה השתלת שיער לנשים פחות ידועה. האם התהליך הוא בדיוק כמו זה של השתלת שיער לגבר ? מה לגבי נסיון של אישה לקחת פרופסיה כפי שלוקחים גברים? תודה מראש על מענה.
תרופה או ניתוח ‏(אמיר זהבי )
12:25

תרופה או ניתוח

מיכל שלום,
תופעה של התדלדלת שיער הנה תופעה שכיחה. במידה ושללת גורמים רפואיים (תפקוד בלוטת התריס וחסרים של ויטמינים ומינרלים) ייתכן כי מדובר בבעיה גנטית.
בניגוד לגברים להם ההתקרחות מאופיינת בנסיגה של קו המצח או אבדן שיער מהקדקוד , ברוב המקרים נשירת השיער הנשית מתבטאת בהתדלדלות אחידה בכל שטח הראש (כ 10% סובלות מנשירת שיער "גברית). בתהליך השתלת שיער מוציאים שיער מאזור צפוף ומלא (לרוב החלק האחורי של הראש) ושותלים אותו באזורים הדלילים. היות ולנשים ההתדלדלות קיימת גם בחלק האחורי של הראש הוצאת זקיקי שיער עלולה ליצור צלקות "וחורים" בולטים. בכל מקרה מדובר בהליך ניתוחי ויש לבדוק התאמה אצל ממחה בתחום
שימוש בפרופסיה אינו מצמיח שיער. במקרה הטוב התרופה מאיטה את קצב הנשירה. תופעות של צמיחת שיער בפנים נשמעות במקרים רבים
המשך לתשובה ‏(אמיר זהבי )
12:29

המשך לתשובה

מיכל שלום,
לפני נטילת תרופה שיעילותה מוטלת בספק, ולפני שנכנסים לניתוח, ולאחר שבדקת שאין לך בעיה בריאותית, אני ממליך לך לבחון את האפשרות של שימוש בתוספת שיער אשר תמלא ותעבה את האזור הדליל ותאפשר לך לקיים אורך חיים מלא ופעיל בלי לגרום נזק לשיערך ולגופך.
בהצלחה www.wigs.co.il
אמיר זהבי
12:35

תודה רבה על התשובה המקצועית והמקיפה

אני אכן משתמשת בתוספות שיער , אך לאורך זמן הן יוצרות קרחות במקומות בהן חוברו. מאד מודה לך על התשובה המקצועית והמקיפה . היות ולא רוצה צלקות (יש סיכוי שאגיע ליעוץ בנושא) כנראה שאין מנוס מלעבור בהמשך לפיאות שלמות (כמו במגזר החרדי..) (:
תוספות שיער ‏(אמיר זהבי )
14:43

תוספות שיער

מיכל שלום,

יש מספר סוגים של תוספות שיער ואפשרויות לחיבור שלהם לראש.
כתבתי על כך מספר פעמים בעבר.
חיבורים קבועים של תוספת אכן עלולים לגרום נזק ותלישה. בנוסף במקרה של חיבורים קבועים נוצרת תלות בין הלקוחה לבית העסק. תוספת המותאמת לראש בצורה מקצועית ומחוברת בעזרת קליפסים לא גורמת נזק לשיער ומאפשרת לקיים אורך חיים מלא ופעיל. לא הייתי ממליץ למהר ולכסות את כל הראש בפיאה (למרות שהאופציה בהחלט מקובלת ואפשרית - ובהתאמה נכנה המראה המתקבל הוא אופנתי ויפה - ממש לא "בני ברק").
לאור הניסיון הרב שלנו בתחום אני בהחלט יכול להבין את חוסר שביעות הרצון ההשפעה שיש לדבר על איכות החיים שלך
בכל מקרה, ובכל דרך שתבחרי, הקפידי לוודא כי לא יגרם נזק לשיערך.
אמיר זהבי
לראש הפורום >

מידע על פאות, תוספות והשתלת שיער