פורום השתלת שיער, תוספות שיער ופאות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
תוספת שיער ‏(מאיה)
15:02

תוספת שיער

שלום. מהי תוספת השיער המומלצת לערב חד פעמי אחד (חתונה...)?
תוספת שיער לחתונה ‏(אמיר זהבי )
16:33

תוספת שיער לחתונה

ראשית - מזל טוב.
לרוב כדאי להתייעץ עם הספר אשר עושה לך את התסרוקת לאירוע. היות ומדובר באירוע אחד ומשך השימוש הוא קצר, ניתן לעשות שימשו כמעט בכל סוגי התוספות: קליפסים, הלחמה, הדבקה, קשירה וכדומה.
מה שחשוב הוא שהתוספת תשתלב בשיער שלך בצורה טבעית ושלא תתפרק ו\או תיפול במהלך האירוע. יש להקפיד ולוודא כי תהליך ההסרה של התוספת לא יגרום נזק לשיער.
לפעמים יש נטייה להגזים ולהעמיס נפח רב, או לחלופין אורך רב. שימוש בכמות גדולה של תוספות תכביד על הראש, תיראה לא טבעית ותקשה עליך את ההתנהלות למשך כל הערב.
ולסיום - העיקר בשמחות
www.
13:15

תודה רבה - והמשך

תודה על התשובה המפורטת. יש לי חברה שבאמת באמצע החתונה שלה התפרקה לה התוספת. היא לא ידעה להגיד לי באיזו שיטה השתמש מעצב השיער שלה, אז אשמח אם תוכל להגיד לי מאיזו שיטה עדיף להתרחק (איזו שיטה מועדת לפורענות). אני אוהבת לרקוד ולא רוצה למצוא את השיער "שלי" על הרצפה... תודה!
תוספת לחתונה ‏(אמיר זהבי )
12:02

תוספת לחתונה

חיבור התוספת והתאמתה לאופי הפעילות המתוכננת ואופי הלקוחה דורשת מיומנות ומקצועיות. על סוג של תוספת ניתן לחבר בצורה חזקה על מנת להבטיח שלא תיפול.
בסופו של דבר הספר שעושה לך את התסרוקת לחתונה יוסיף לך תוספת בצורה שהוא רגיל. במידה ותבקשי ממנו לבצע לך תסרוקת עם תוספת בשיטת חיבור אותה הוא לא מכיר הוא יתקשה לבצע את העבודה כראוי.
מזל טוב ובהצלחה,
אמיר זהבי www.wigs.co.il
לראש הפורום >

מידע על פאות, תוספות והשתלת שיער