פורום השתלת שיער, תוספות שיער ופאות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:54

תוספות שיער והיר קליניק

שלום רב.
לפני כשנתיים עברתי נשירת שיער מאוד מסיבית. זה קרה לי לאחר החלקה ברזילאית/התקנת התקן מירנה/חוסר ב B12 ובלוטת מגן לא מאוזנת.
כיום אני מאוזנת.
השיער לא חזר לגדול.. הוא דק(תמיד היה),מתפצל ונקרע ומאורך של עד קו החזיה התקצר לבדו לגובה הצוואר.
באין ברירה הוספתי תוספות של חרוזים, הורדתי ועכשיו אני עם תוספות טבעיות המודבקות ידנית בשיטת פסקינו.
כשאני מסירה אותם הספר שובר אותם ען צבת אולם חלק מהדבק נשאר על השיער ואז הוא מסיר עם סירוק ולדעתי קורע את השיער. לטענתו אין נוזל שיסיר את השאריות.
אני לא יכולה ללכת ללא תוספות השיער דליל ונראה נורא. הקודקוד-בסדר, הבעיה מקו האוזניים ומטה.
אני לא רוצה תוספות בקליפסים . אילו תוספות עם שיער טבעי גורמות להכי פחות נזק?
האן התקן מירנה גורם לנשירה?
האם הייר קיניק עומדים מאוחרי ההבטחות שלהם?
מאוד אודה לעזרתך.
10:01

נזק כתוצאה משימוש בתוספות שיער

דנה שלום,

שאלת הרבה שאלות הנובעות מהמצוקה בה את נמצאת.
1 - שימוש בתוספות עם חיבור ארוך טווח - חרוזים, הדבקה, הלחמה וכדומה, גורמים נזק לשיער בטווח הבינוני והארוך. מעבר לשבירה של השיער בנקודות החיבור (אותה תיארת) המשקל המופעל על שורשי השיער לאורך זמן (לפעמים 2-3 פעמים יותר מהשיער המקורי) מוביל למריטה ותלישה של שיער ולנזק הולך ומצטבר לשורשי השיער.
2 - על מנת למנוע את הנזק המצטבר כדאי לעבור לשימוש בתוספות לא קבועות - תוספות המחוברות עם קליפסים. ניתן להסיר ולחבר את התוספות בקלות והעובדה כי הן לא מחוברות 24 שעות ביממה מאפשרות מנוחה לשיער.
3 - הייר קליניק - עדיין לא נמצאה תרופה להצמחת שיער (הראשון שימצא תרופה יהיה האיש העשיר בעולם). מדובר בחברה ותיקה ועל מנת ללמוד על מה שיש להם להציע לך עליך לתאם איתם פגישה ולשאול וללמוד על האפשרויות העומדות בפניך.
לראש הפורום >

מידע על פאות, תוספות והשתלת שיער