פורום השתלת שיער, תוספות שיער ופאות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:46

תוספות לשיער דק ודליל

שלום יש לי שיער חלק ודק מאוד אני רוצה שיער מלא ומתולתל האם לשיער דק עמו שלי כדאי להוסיף תוספות והאם הם לא יפגעו בשיער שכבר יש לי והאם ניתן לתלתל את התוספות יחד עם השיער שלי?
תוספות לשיער דליל ‏(אמיר זהבי )
16:20

תוספות לשיער דליל

רונית שלום,

השאלות שלך דורשות התייחסות מקצועית לאחר בחינת השיער שלך ולאחר הבנה מלאה למראה הסופי אליו את שואפת.
בכל אופן על מנת להימנע מנזק לשיער (במיוחד לאור העובדה כי מדובר בשיער דק ודליל) עליך להיזהר משימוש בתוספות "קבועות" אשר מודבקות לאורך זמן לשיער ולקרקפת שלך.
תוספות עם חיבורים זמניים (קליפסים)אותן ניתן לחבר ולהסיר בקלות יפחיתו את הסיכון לגרימת נזק לשיערך.
באופן עקרוני ניתן להוסיף תוספות שיער מסולסלות לשיערך וגם אותו לסלסל אבל חשוב להקפיד ללכת למקום מקצועי אשר יבצע הערכה לשיער ולקרקפת של על מנת, בראש ובראשונה, לא לגרום נזק בלתי הפיך לשיערך. מעבר לכך, יש צורך בהתאמת תוספת באופן מקצועי אשר תתייחס לטקסטורה הסופית ולמראה הסופי אליו את מעוניינת להגיע.
בברכה,www.wigs.co.il
אמיר זהבי
לראש הפורום >

מידע על פאות, תוספות והשתלת שיער