פורום מוסכים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:01

מחיר טיפול לרכב

כמה עולה טיפול 95000 ליונדאי I20
במוסך מורשה .
טיפול ‏(אורי צל-ציון)
08:27

טיפול

שלום נחמה.
המחירים יכולים לנוע מסביבות ה-600 וצפונה, מאוד תלוי מה כולל הטיפול, אם יש בעיות בלמים ועוד תוספות ותקלות, בכל מקרה שווה לעשות סקר שוק לפני אלא אם יש לך מוסך קבוע שאת בוטחת בו, אזי שווה להשאר ולדבוק באותו מקום מוכר ידוע ואמין
בהצלחה
10:48

מחיר סטרטר ליונדאי I20 .

הותקן סטרטר באוטו במסגרת אחריות ולכן לא הייתי צריכה לשלם {במוסך מרכזי של יונדאי} ,
אחרי 3 תודשים שוב הלך הסטרטר {פגום כנראה} .
הם עשו לי הנחה 50% ואני חושבת שהסטרטר במסגרת אחריות של שנה ואני לא צריכה לשלם , הם טוענים בחברה שאין אחריות על אחריות . ה אתה אומר על זה ?
אשמח לתשובה בהקדם האפשרי .
14:44

תודה על התשובה

הטיפול לרכב במוסך מורשה של יונדאי
שמן סינטטי , מסנן שמן מנוע ,
נוזל תיבת הילוכים אוטומטית , נוזל קירור מנוע , אטם , מסנן אוויר , נורה קטנה , אחרי הנחה של 10% + עבודה 1523 ש"ח ,
זה לא הרבה מדי ?
מה דעתך ?
14:46

מחיר לטיפול 95000

הטיפול לרכב במוסך מורשה של יונדאי
שמן סינטטי , מסנן שמן מנוע ,
נוזל תיבת הילוכים אוטומטית , נוזל קירור מנוע , אטם , מסנן אוויר , נורה קטנה , אחרי הנחה של 10% + עבודה 1523 ש"ח ,
זה לא הרבה מדי ?
מה דעתך ?
טיפול ‏(אורי צל-ציון)
07:39

טיפול

נחמה שלום.
ראשית,מתנצל על העיכוב, אכן על פניו נראה די יקר לטיפול שציינת,אנא בידקי אם לא נעשו דברים נוספים כגון בלמים ו/עבודות נוספות, ובכל מקרה גם בין המוסכים המורשים יש הבדלים במחיר וכדאי לעשות סקר שוק לפני שנכנסים להוצאה.
בהצלחה ויום טוב

מידע על מוסכים