פורום מוסכים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:27

מרמה במוסך מספר פעמים

שלום, הלכתי לפני כ3 חודשים למוסך הרגיל שלי ולאחר בדיקה הוא מאמר כי יש לי בעיה במסבים והחליף לי ב360 שח, לפני חודש הלכתי שוב הוא אמר לי על אותה בעיה ולקח ממני רק 200 על החלקים לל העבודה לכאורה, לפני שבועיים חזרתי אליו -אותה בעיה, עכשיו הוא גילה שיש איזה חלק פגום אחר ש"אוכל" את המסבים ורוצה עוד 650 שח על מנת להחליף אותו, אבל הוא מושך אותי כבר שבועיים כי אין לו את החלק והוא צריך להזמין ועוד סיפורים...אמרתי לו שאיני רוצה להמשיך אצלו והוא הסכים בטלפון להחזיר לי את הכסף של הפעם האחרונה לפני שבועיים, אבל כאשר באתי אליו הוא סירב ואמר שיחליף לי את החלק החדש ואת המסבים ללא תשלום- איני מעוניינת להמשיך אצלו מפני שהוא לא מקצוען ועושה עבודה לא איכותית ולא בא לי עוד חודש למצוא את עצמי אצלו שוב. היות ולמוסך אחר אצטרך לשלם סכום מלא אני רוצה לקבל את הכסף של החשבונית האחרונה, האם יש חוק שמחייב אותו להחזיר לי את הכסף במקרה כה חריג?? תודה רבה מראש.
מרמה ‏(אורי צל-ציון)
07:25

מרמה

שלום,
דבר ראשון שישלים את העבודה. כמובן בתקוה שיעשה עבודה טובה,תמיד את יכולה לפנות ולהתלונן גם במשרד התחבורה וגם באיגוד המוסכים, ובכל מקרה הייתי מדיר רגלי ממוסך כזה שאינו מקצועי ולא נותן מענה רציני ואחראי.
בכל אופן את יכולה לפנות לאיגוד המוסכים 03-5620113 ישמחו לתת מענה ולעזור

מידע על מוסכים