פורום צילום אירועים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
17:01

שאלות לפני חיפוש צלם לאירוע

אני בשלבים ראשוניים מאוד של חיפוש אחרי צלם לחתונה ויש לי כמה שאלות -
1. התשלום המלא לצלם מתבצע אחרי החתונה, במעמד קבלת האלבום או שנותנים מס' תשלומים לאורך השלבים?
2. אני לא רואה את עצמי מצטלמת בסגנון הבנאלי כמו צילום בנווה צדק וכל הצילומים שכולם עושים. איזה רעיון יש לך לצילומים מקוריים שלא מופיעים בכל אלבום חתונה כמעט.
תודה
רביד ‏(רובי בוס)
14:37

רביד

רביד שלום לך
קודם כל אני מתנצל על העיקוב במענה (כידוע לך עכשיו זו היא עונת החתונות)
1. לגבי התשלום נהוג בדרך כלל לתת מקדמה ע"ס 30% מסך העסקה ביום חתימת חוזה ואת שארית הכסף ביום החתונה בשק או מזומן, אני באופן אישי מאפשר גם כמה ימים אחרי החתונה על מנת שהזוג יוכל לפתוח את השקים ברוגע ולהתארגן עם הכסף.
שמעתי על מקרים בהם צלמים שרעבים לעבודה ומוכנים לסגור ללא מקדמה או בתשלום בקבלת החומר דבר שיוצר בעיות וחיכוכים - לא מומלץ.
תבחרו את הצלם או חברת הצילום, תעברו על החוזה תבדקו שכל מה שהובטח - כתוב בחוזה, תראו דוגמאות של האלבומים שאתם אמורים לקבל ואת סוג עריכת הווידאו שהובטח לכם - תסגרו - תשלמו ותשימו את זה מאחוריכם.
אם אתם לא סומכים על צלם או על חברת הצילום שתספק לכם את כל מה שמגיע לכם בחוזה פשוט אל תסגרו ותמשיכו הלאה עד שתמצאו . קחו בחשבון שלא חוסכים בצלם, מנה באולם כמה שתהייה טובה עדיין יהיו אנשים שיתלוננו, תקליטן כמה שיהיה טוב - הוא עדיין מגיע עם דיסק און קי ונותן שרות 4-5 שעות. צוות צילום לאומת זאת נמצא אתכם ביום האירוע קורב ל 12 שעות ולאחר האירוע קשר של כמה שבועות, מה גם שהצלם מגיע עם ציוד שעלותו יכולה לעבור 100,000 ש"ח. ללא צלם טוב שיתעד את חתונתכם לא תשאר לך מזכרת מהאירוע .
2. מה שאת רואה באלבומים "בנאליים" זה מה שזוג בחר. רעיונות לא חסר - חסר זוגות שרוצים משהו שונה ומיוחד.
אני מזמין אתכם לפגישה שבה נוכל לעבור על מגוון אפשרויות לצילומים .
לתאום פגישה הינך מוזמנת ליצור איתי קשר 050-4553399 רובי .
לראש הפורום >

מידע על צלמים וסטודיו לצילום