פורום הרחקת יונים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
הרחקת יונים ‏(דודי)
09:10

הרחקת יונים

שלום
אני מנהל מחסן עם אולם תצוגה שאנו לא מצליחים לסגור הרמטית ויש לנו מספר של יונים שנושא הלשלשת שלהם מטריד אותנו וגורם לנו נזקים רבים.
אני מבקש לקבל חברה שיכולה לקטול את היונים בעזרת רובה אויר.
האם אתה יכול להמליץ על מומחה שיכול לקטול אותם באופן קבוע.

דודי
10:59

דילול יונים על ידי ירי

פתרון הירי הינו פתרון חלקי כיוון שמדובר בדילול בלבד. ללא מציאת אזורי כניסת היונים וחסימתם ו\או מניעת קינון וישיבה על קורות עליונות, מדפים,מישטחי מיזוג אויר וגגות לא נוכל למגר את הבעיה לחלוטין. הירי - הוא פעולת דילול בלבד. הירי מיתבצע במיספר של טיפולים לאורך תקופה על מנת שיהיה אפקטיבי,כל פעולת ירי חד פעמית נדונה לכישלון כיוון שהיונים יחזרו. לאחר מיספר פעולות ירי - ואפילו רבות תיתכן ירידה במיספר היונים אולם חזרה למיספרים קודמים אם לא בוצעו פעולות של מניעת הגעה וטיפול ביונים לאחר הגעה (פסי רטט,רשתות,דוקרנים הומניים,דחלילי עורבים,שבשבות וכדומה). שלח לי את האימייל שלך ואייעץ לגבי ירי ופעולות נגד יונים במחסן האמור. אשמח לבקר בנכס ולייעץ + לחבר לאיש מיקצוע בנושא ירי. כאמור המילחמה נגד היונים היא מלחמה משולבת ללא פתרונות "זבנג" וגמרנו ודורשת ראייה הקפית של הבעיה מצד המניעה, לאחר ההגעה (אים הגיעו) וכאמור דילול באמצאות ירי במיקרים חמורים.
לראש הפורום >

מידע על הרחקת יונים