פורום ייעוץ מזון

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
09:43

החלפת ספק קינוחים לבית קפה

היי. יש לי בית קפה שכונתי קטן, וגם ספק של קינוחים שאיתו אני עובדת כבר כמה שנים ומרוצה יחסית. לאחרונה הגיעה אליי אמא חד הורית, שהציעה למכור לי מאפים וקינוחים שהיא עושה במו ידיה בבית. היא נתנה לי כמה דברים להתרשמות, ואני חייבת לציין שהתרשמתי לטובה. העוגות והעוגיות שלה אכן טעימות מאוד, ואפילו המחיר שהיא מבקשת זול יותר ממה שאני משלמת לספק שלי. לכאורה, אין התלבטות. אבל אני חוששת מהתקשרות עסקית עם אדם פרטי, שעובדת מהבית שלה, ולא עם ספק מוכר וותיק. האם החששות שלי מוצדקים? האם אתה ממליץ על התקשרות כזו? התרשמתי ממנה כאדם רציני ומקצועי, אבל איך בכל זאת אני יכולה להיות בטוחה?
החלפת ספק ‏(עמית נשרי)
20:54

החלפת ספק

הי אורנה
למצוא היום ספקים טובים ואיכותיים שמרוצים מהם מאוד קשה. אני מסכים עם החששות שלך ולא הייתי מחליף את הספק.
מה שכן הייתי עושה זה קונה מוצר אחד או שניים ומנסה כתוספת ו/או שינוי של מוצא אחד בודד מתוך סל המוצרים של הספק על מנת להבין את הפוטנציאל. הכי הרבה שיצא מהנושא שיהיה לך קינוחים ספיישל שלא תתחייבי בתפריט.
זאת המלצתי
לראש הפורום >

מידע על יועצי מזון