פורום מזרנים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:27

מזרון מתאים לגילאי א-ה לפחות או 5.9 עד 11-12 שנה אם אפשרי

בתי גדלה. מאד רזה וארוכה. גיליתי שעמוד השדרה שלה על גבי המזרון הנוכחי פשוט מתקשת בשכיבה על הצד (וזה היה הסימן לכך שהיא חייבת מזרון תומך!!!!) לילדים בגילאי א - ה והלאה (כרגע משקלה רק כ - 19 קג' או פחות) מהו המזרון שיתמוך בצורה המירבית? עבורי מזרון לטקס וחומרים ספוגיים או פולימריים כלשהם לא תמכו אבל אני בוגרת ואוהבת מזרונים קשוחים ולפיכך יש לי מזרון אוויר שמלא באוויר עד למקסימום (מזרון קשה כמו אבן) עבורה אני לא בטוחה אם קפיצים יהיו הפתרון או מזרון אחר. אשמח לדעתך. תודה מראש. אמא דאגנית.
מזרן מתאים לילדה ‏(אבי שרביט)
08:52

מזרן מתאים לילדה

אורי שלום
לדעתי מזרן קפיצים אינו מתאים לצורך שאת מתארת. אני חושב שעדיף מזרן ללא קפיצים או ספוג ואם את יכולה לאפשר לעצמך מבחינה כספית שאז עדיך מזרן לטקס קשיח עש בינוני
12:11

הבדל בין מזרונים וספוגים שונים - לילדים

תודה לך על תשובתך. האם תוכל להבהיר לי מהו מזרון 'גומאוויר'? ומה ההבדל בינו לבין לטקס? או מזרון 'ספוג שזוכר' או מזרון עם 5 'מרכזי תמיכה' שגם הוא נאמר לי שאינו קפיצי אלא מורכב משכבות של ספוג. יש כאן בלבול מאד גדול וכל אחד בחנויות מנסה 'לסבן'. בנוסף אני רואה שמחירי מזרון 80X200 הם בסביבות 2000 שח שזה נשמע לי יקר מאד ומיטה עם מזרון (לא בטוח שבאיכות המתאימה אם נמכרת כדיל עם המזרון) עולה בסביבות יותר מ 3000 ועד 4000 +...שוב תודה מראש
הבדל בין מזרנים ‏(אבי שרביט)
13:36

הבדל בין מזרנים

אורי שלום
גומאויר הנו מזרן עשוי גומי או בהגה המיקצועית, לטקס. אם המזרן כולו עשוי גומאויר אזי זהו מזרן לטקס, במידה והמזרן משולב גומאויר עם ספוג אזי בוא נופל לקטגוריה של "משולב", אולם דע כי ברוב חנויות הרהיטים מכנים בשם גומאויר כמעט כל מזרן ספוג או מזרן ללא קפיצים.
אני מציע כי בתקציב של עד 1000 ₪ למזרן בודד כדאי ללכת על מזרן ספוג איכותי

מידע על מזרנים