פורום הקמה וניהול עמותות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
20:51

דיווח ברשויות המס

שלום, האם עמותה צריכה לפתוח תיק ברשויות המס?
דיווח ברשויות המס ‏(עו"ד אורי ברנשטיין)
11:33

דיווח ברשויות המס

שלום גידי, אם לעמותה אין פטור עפ"י סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, הרי היא חייבת במס הכנסה על כל תרומה שמגיעה לה. ממילא, אם זה המצב, יש לדווח לרשויות מס הכנסה על כל הכנסה שהתקבלה בעמותה ולשלם מס.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד משפט מסחרי