פורום תאונות עבודה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:01

תאונת עבודה?

מבקשת יעוץ
אני מזכירה במשרד גדול ואני לפעמים יוצאת לשליחויות עם הרכב של המנהל שלי. אתמול נכנסו בי ברכב בזמן שהייתי בשליחות. זה נחשב לתאונת עבודה? אני לחוצה בנהיגה שלי מאז ואני קצת חוששת
תאונת עבודה ‏(עו"ד קובי שפירא )
17:21

תאונת עבודה

שלום חן,
אכן, התאונה היא תאונת עבודה.
10:24

טראומה אחרי התאונה

אם כן, מה עלי לעשות? מה אני יכולה או צריכה לדרוש? מאז התאונה אני חוששת לצאת עם הרכב שלו וחושבת שיש לי טראומה מסוימת
10:55

האם את חוששת

לנהוג בכלל? האם נהגת מאז? אני חושב שמעבר לתביעה שתגישי את צריכה לטפל בצד הנפשי של העניין. קודם כל את חייבת לנהוג שוב! שנית, אולי כדאי שתפני לייעוץ מקצועי משום שבכל זאת עברת סוג של טראומה, את גם יכולה להתקין ברכב מערכת התרעה מפני תאונה כמו שיש לאיווקס למשל, כדי שיתן לך קצת ביטחון ויעזור לך להתגבר על החשש והפחד. בכל מקרה, אני הייתי ממליץ על טיפול כלשהו.
טראומה אחרי תאונה ‏(עו"ד קובי שפירא )
11:23

טראומה אחרי תאונה

שלום חן,
ככל ונפגעת באירוע והיית סמוך לאחריו בבדיקה רפואית כלשהי, עלייך להמשיך לטפל בכל הבעיות הרפואיות שלך, לרבות ב"טראומה".
ככל וטרם נבדקת - אני ממליץ לך להגיע עוד היום לרופא המשפחה כדי שיהיה ביקור רפואי סמוך ככל הניתן לתאונה ועליך לדאוג מעתה ללכת לטיפול רפואי שישקף נאמנה את הבעיות שלך.
בהמשך תוכלי לפנות למוסד לביטוח לאומי וכן לחב' הביטוח המבטחת בביטוח חובה את הרכב בו נהגת/ נסעת.
באופן אישי, אמליץ לך לפנות בהקדם לעו"ד מומחה. הטיפול נעשה בשכר טרחה באחוזים ולכן אין לך ממה לחשוש בקשר לעלויות.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית