פורום תאונות עבודה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:07

דלקת שרירים חריפה

אני עובדת בתחום האינטרנט ויושבת כ- 10 שעות ביום מול המחשב. לאחרונה החלה לי דלקת שרירים חריפה שבגללה אני לא יכולה לעבוד. קיבלתי ימי מחלה ואני כבר מנצלת המון ימי מחלה. האם אני זכאית לקבל פיצוי מביטוח לאומי?
דלקת שרירים חריפה ‏(עו"ד קובי שפירא )
12:17

דלקת שרירים חריפה

שלום רויטל,
התשובה לשאלתך תהיה חיובית, ככל וניתן יהיה להוכיח קשר בין העבודה לבעיה הרפואית. עלייך לנסות לקבל טופס בל 250 מהמעביד היוצר זיקה בין העבודה לבעיה. עלייך לפנות לרופאי קופה"ח ולבקש לקבל תעודות מחלה לנפגע עבודה ואח"כ לפנות למוסד לביטוח לאומי בתביעה להכרה באירוע שלך כפגיעה בעבודה.
14:58

ממשיכה ושואלת

תודה על תשובתך. כתבת שאני צריכה לקבל מהמעסיק טופס שיאשר שיש קשר בין העבודה לבעיה. האם יש בכלל סיכוי שזה יקרה? אחרי הכול הוא בטח לא ירצה לשלם לי פיצויים... למה שיחתום על טופס כזה?
ממשיך ועונה ‏(עו"ד קובי שפירא )
11:44

ממשיך ועונה

שלום רויטל,
איני יודע מה המעביד יעשה. שווה לנסות.
אני גם לא בטוח אם יש קשר בין העבודה לבעיה. האם רופאיך רשמו בתיעוד הרפואי קשר כזה? אם כן - פני לביטוח הלאומי ואם המעסיק לא יהיה מוכן לחתום על הטפסים רשמי בהם במקום כי המעסיק אינו מוכן לחתום.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית