פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
תפיסת חפצים ‏(יעקב)
10:22

תפיסת חפצים

שלום , נעשה חיפוש בביתי בחשד לשימוש בסמים עקב הודעה שהתגלתה בסלולרי של עצור החשוד בסחר ..בצו החיפוש כתוב שהשופט התיר לעשות חיפוש ולתפוס "כל חומר החשוד כסם וכל חפץ/מסמך אשר החזקתו אסורה ע"פ חוק" - לא נמצא אצלי כל סם או חפץ שהחזקתו אסורה , עם זאת נלקחו 2 פלפונים שהיו ברשותי . והחוקר אמר שמאחר שאני לא משתף איתו פעולה ומתיר לו להעביר את הפלפונים ליחידת המחשוב לצורך פריקת תוכן ,הוא משאיר אותם תפוסים עד להשגת צו שיתיר לו זאת ללא אישורי ..ולפי דבריו זה עלול לקחת בין חודש לחצי שנה להשיג צו כזה ..
השאלה : האם הצו נותן לו אישור לתפוס סלולרי ? ואם לא מה אני עושה כשעכשיו הניידים אצלהם ? יש לציין שגם רישיון הנהיגה שלי נשאר אצל החוקר , כל זה כדי להפעיל עלי לחץ שהודה בשימוש והפליל את החשוד בסחר ..בנוסף זוהי פעם שניה שלי בחקירה ,פעם ראשונה על סמים . לכן אשמח לכל עצה נוספת מעבר לשאלות הנ"ל .
תפיסת פלאפונים ‏(עו"ד גיל באיער )
14:06

תפיסת פלאפונים

שלום,
תפיסת הפלאפון לר נעשתה מכוח הצו אלא כתפיסת מכשיר שיש חשד שסייע לביצוע עבירה (עסקת רכישת הסמים).
אני מציע לך להגיש מחר בקשה להחזרת תפוס לבימ״ש השלום באיזור היחידה החוקרת ולבקש השבת המכשירים לאלתר, נוכח חיוניותם לחייך ולעבודתך ובכפוף להסכמתך כי המידע שיועתק מהם ישמש כמקור במידה שיבקשו להגישו כראיה.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי