פורום מעצרים וזכויות חשודים ונחקרים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
נזק למקלט ‏(דניאל )
03:19

נזק למקלט

שלום אני נער בן 17 האשימו אותי ועוד 2 ילדים בשבירת רכוש במקלטים אני נימצא כעת במעצר בית ולמרות שאיני שותף למעשה הזה . הייתי במקום ובכל זאת ניפתח לי תיק פלילי . הפחד שלי זה העתיד שלי אני רוצה לתקן את הטעות הגדולה שעשיתי יש לי הרבה מטרות בחיים כמו להתגייס לגולני בצבא וכו.. האם יעלו אותי למשפט על דבר כזה ? האם התיק יסגר לי ? האם יקנסו אותי !? ואצטרך לשלם אשמח לקבל את תשובתך !! תודה מראש
נזק המקלט ‏(דניאל)
03:28

נזק המקלט

שוב שלום ורציתי לשאול עוד דבר בקשר לעורך דין האם חשוב שיהיה איתי עורך דין ? אחרי שניגמר המעצר בית
? ובאילו כלים אני יכול להשתמש אם אין ברשותי תקציב כל כך לעורך דין טוב ? שוב להזכיר לך אני נער בן 17 עוד מעט
צפי הליכים לקטין ‏(עו"ד גיל באיער )
11:14

צפי הליכים לקטין

דניאל שלום,
במידה שמדובר במעצר בית בן 5 ימים שהוטל ע״י המשטרה (להבדיל מביהמ״ש)-הרי שקיים סיכוי טוב שהוא לא יוארך.
במקרה כזה, יפנו אותך לשירות המבחן לנוער וע״מ לנסות להביא לסגירת התיק-עליך לשתף עמם פעולה באופן מלא.
במידה שאין ביכולתך לשכור סנגור פרטי-תוכל להיות מיוצג ע״י הסנגוריה הציבורית.
המשך ‏(דניאל)
19:22

המשך

תודה רבה לך באמת !!! מכל הלב
שימחת אותי מאוד
רק לגבי קנס יש סיכוי טוב שניצטרך לשלם את הנזק ?
פיצוי מתלונן על נזק ‏(עו״ד גיל באיער)
19:36

פיצוי מתלונן על נזק

דניאל שלום,
רוב הסיכויים הם שהפיצוי לא יהיה בסכום הנזק עצמו אלא מופחת. זאת, הן מכיוון שאתם קטינים והן מכיוון שיש ״כיס עמוק״ במקרה זה (רכוש עירייה).
סגירת התיק ‏(דניאל)
03:05

סגירת התיק

תודה רבה לך על תשובתך המספקת
אני בגיל 17 האם התיק ייסגר לי לפני הצבא או שתיק לא נסגר אף פעם ?? אם אפשר הסבר מפורט אשמח
סגירת תיק לקטין ‏(עו"ד גיל באיער )
12:57

סגירת תיק לקטין

דניאל שלום,
קשה להעריך מראש.
יש מקרים בהם תיק נסגר לפני משפט בעקבות שיתוף פעולה עם שירות המבחן ויש מקרים, חמורים יותר, שהתיק לא נסגר.
עדים ‏(דניאל)
02:36

עדים

יש 2 ילדים שהיו במקום בזמן הבלאגן ועדים לכך זאני לא עשיתי את הוונדליזם והבלאגן שנוצר במקלט . האם אני יכול ללכת למשטרה עם העדים ?
לפי דעתך האם זה כדאי או שזה לא רלוונטי פשוט בבקשה ממך אתה חייב לעזור לי עם זה אני ממש רוצה לסגור את הסיפור הזה תן לי הסבר מפורט אם אפשר מה אני צריך לעשות כדי שכל זה יסתיים אני ממש רוצה להתגייס לקרבי לגולני כבר היה לי צו ראשון ואני חייב לדעת מה עושים באמת שאני רוצה לתקן את הטעות שהייתה תודה רבה לך מראש
מענה ‏(עו"ד גיל באיער )
16:09

מענה

דניאל,
אני ממליץ לך לגשת לייעוץ נקודתי אצל סנגור מכיוון שקשה לי לתת תשובה ברורה ומלאה במסגרת הזאת כשאין בפניי כל פרט ופרט באירוע.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי