פורום טיפול בהפרעות שפה ודיבור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:37

הסרת פוליפ ( קטן)

אני לפני ניתוח ב עוד שבועיים להסרת פוליפ במיתר ימני, האם יש סיכוי שאוכל לשקם את הקול לעוד 4 חודשים להקלטת אלבום עם חברי ההרכב שלי.
הסרת פוליפ ‏(טופז אגוז-ליבשטיין)
09:00

הסרת פוליפ

שלום שרון,

לאחר ניתוח להסרת פוליפ, חשוב מאוד לשמור על מיתר הקול שעבר ניתוח. לשם כך ההמלצה הרפואית היא לשמור על שתיקה מוחלטת במשך כשבוע מיום הניתוח. מומלץ להכין את בני המשפחה והחברים לכך שלא תוכל לדבר בתקופה זו ושתוכל לתקשר רק באמצעות כתיבה. ככל ששומרים על שתיקה זו, יש סיכוי טוב יותר להחלמה טובה ומהירה של המיתרים. לאחר מכן יש צורך להתחיל בטיפול קול כדי לשמר את המצב, ללמוד איך להשתמש נכון בקול וכדי שלא יופיע נגע חדש על מיתרי הקול. סביר שבתקופה הראשונה לא תוכל לשיר ולהתאמן. אם תתרגל היטב ותשמור על מיתרי הקול, ניתן להגיע לרוב לתפקוד טוב של המיתרים תוך חודש -חודשיים. אני ממליצה לך לקרוא באתר האינטרנט שלנו כיצד לשמור על מיתרי הקול ולהתחיל ליישם כבר עכשיו את מה שבהמלצות. http://www.steiner.co.il/speech/maintenance.asp

בהצלחה!
לראש הפורום >

מידע על קלינאי תקשורת