פורום טיפול בהפרעות שפה ודיבור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
21:45

קלינאית מבאר שבע

שלום רב!

בני אובחן לאחרונה (בתל השומר) על הקשת האוטיסטית כבעל הפרעות בתקשורת ושפה. הומלץ על גן תקשורתי, אך היות ולדעתי הוא עדיין קטן ואיתי הוא יחסית מתקשר (גילו-שנה ו9 חודשים), אני מעוניינת בשלה זה להכניסו למסגרת רגילה עם תמיכה של קלינאית תקשורת מנוסה מב"ש או הסביבה שתטפל בבני בגן עצמו. האם, עפ"י ידיעתך, אוכל להעסיק קלינאית פרטית בגן רגיל ומה טווח המחירים לטיפול ? האם גם מומלץ במקביל גם שיטופל ע"י פסיכולוגית התפתחותית או בעלת מקצוע אחר? אשמח לתשובה בהקדם, מאחר ובימים אלה רוצה לרשום אותו לגן.
קלינאית פרטית בגן רגיל ‏(טופז אגוז-ליבשטיין)
15:30

קלינאית פרטית בגן רגיל

שלום יעל

אני מאמינה שלא תהיה בעיה להכניס קלינאית פרטית לגן רגיל אולם זה תלוי בהסכמת הגננת והמסגרת החינוכית בו נמצא בנך. אני לא מכירה את טווח המחירים לסוג כזה של טיפול. כדאי לך לברר עם קלינאיות פרטיות בבאר שבע.

קשה לדעת האם יש צורך גם בבעל מקצוע אחר, צריך לקרוא את האבחון המלא ואת ההמלצות מתל השומר. ברגע שתמצאי קלינאית שתעבוד עם בנך כדי להתייעץ איתה לגבי טיפול של מטפלים נוספים, או לחילופין כדאי לדבר עם הקלינאית או הרופא ההתפתחותי שעשה את האבחון בתל השומר.

בהצלחה
טופז
לראש הפורום >

מידע על קלינאי תקשורת