פורום טיפול בהפרעות שפה ודיבור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:22

חיפוש טיפול להפרעת דיבור ושרירי פה ופנים

יש לי בעיה מוזרה. אני לא מצליחה לאכול אך בעיקר לדבר בלי לנשוך את פנים-הלחי ולכן אני מעוותת את הפה או לא פותחת כדי לא לסבול מהכאב וכל זה התקבע במשך אולי בערך שנה מרוב חיפוש פתרון. יש לציין שאני יכולה לעשות תנועות פנים ופה. והייתה לי מצוקה כזאת מידי פעם מאז שאני זוכרת את עצמי אבל לאחר עקירת שן בינה שהפריע בלעיסה וניסיון יישור שיניים הבעיה החמירה. הייתי אצל רופא שיניים, רופא כללי, רופאת פה ולסת (לא מוצלחת לדעתי), נוירולוג קופ"ח, ונוירולוגית מומחית ששלחה אותי להמון בדיקות שרובן כבר סיימתי ויצאו בסדר גמור. הבעיה הזאת מחמירה וגם נותנת אותות נפשיות כי אני לא יכולה לעבוד בתחומים שבהם אני עוסקת (דורשים הרבה דיבור שמכאיב לי ונראה רע מאד). אני גרה בירושלים, אם לחמישה ולמרות זאת מוכנה לחפש טיפול בכל מקום אם ראו אי פעם בעיה כזאת ויש למישהו מושג (מתקבל על הדעת) איך לעזור. הייתי גם אצל אורתודונט אבל הוא לא בטוח שהטיפול שלו יפתור את הבעיה ולכן אני עוד לא מטפלת באורתודונטיה לפני שאקבל את כל התמונה. התקציב שלי מוגבל. למי כדאי לפנות?
טיפול להפרעה בשרירי הפנים ‏(טופז אגוז-ליבשטיין)
08:17

טיפול להפרעה בשרירי הפנים

שלום יוכי

בדקתי עם קולגות שלי לגבי המקרה שלך, הבעיה היא שקשה לי מאוד להתייחס למקרה שלך על גבי האינטרנט. במקרה כזה חשוב לבחון את תנועתיות הפה ואברי ההיגוי ולראות בדיוק מה בסיס הקושי שלך. אני מציעה לך לפנות לאבחון קלינאית תקשורת, אני מנסה לבדוק עבורך קלינאית שמתמחה בתחום ושתוכל לעזור לך ולכוון אותך לטיפול המתאים.

את גם יכולה לחפש קלינאית תקשורת לפי מקום מגורים ותחום התמחות באתר האגודה לקלינאי תקשורת בקישור:
http://ishla.org.il/%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D/%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%90%D7%99-%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA/

אם אני בחיפושיי אצליח למצוא קלינאית מתאימה אחזור אלייך

בהצלחה רבה

טופז
10:12

קלינאית מירושלים שעוסקת בטיפולי פה

שלום יוכי

ישנה קלינאית בשם פריידה מירושלים, ייתכן שהיא תוכל לעזור לך. היא מ"על פה", יש לה אתר והיא עובדת בשיטת oral placement therapy.
0525-28-77-26
http://www.alpeh.co.il/

בהצלחה

טופז
לראש הפורום >

מידע על קלינאי תקשורת