פורום פסיכותרפיה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:04

מפחדת מהתעללות בבת בבי"ס

שלום הבת שלי עומדת לעלות לכיתה א וככל שהחופש מתקדם ככה סף החרדה שלי עולה. אני מפחדת מאוד מזה שהיא לא תסתדר מבחינה חברתית ושיהיו ילדים שיציקו לה ויהיו בריונים כלפיה. כל הסיפורים ששומעים לאחרונה מה שקורה באינטרנט ואיך שילדים מתעללים בילדים אחרים מפחיד אותי מאוד. האם יש משהו שאני יכולה לעשות כמו ללמד את הבת שלי לעשות כדי שהיא לא תהיה קורבן של בריונות והתעללות של ילדים או ילדות בבי"ס?
מפחדת ‏(מיה בן חנוך)
14:45

מפחדת

שלום לך מאי.
אתם נמצאים לקראת שינוי גדול. המעבר של ילד למסגרת חדשה, הוא שינוי עבור כל בני המשפחה. הילדים הם דבר יקר לנו ואנו רגילים להגן ולשמור עליהם. ככל שהם גדלים, צריך בהדרגה ללמוד לשחרר וזה לא פשוט!!
לכן, לדעתי, חשוב שקודם תנסי להרגיע את עצמך ולהתמודד עם החרדות. כי אחרת את עלולה להעביר מסר של חרדה וסכנה אל בתך, וזה לא יעזור לה.
חשוב להעביר מסר שאת סומכת עליה ועל המסגרת של בית ספר שהם טובים ובטוחים. וכך גם הילדים שסביבה.
ובנוסף, להעביר מסר שאתם ההורים נמצאים איתה ושאפשר לפנות אליכם בכל עניין.
אם הנושא ממשיך מאד להטריד אותך, אני ממליצה לפנות להדרכת הורים.
אם יש לך עוד שאלות, אני כאן.
שיהיה בהצלחה!
מיה
לראש הפורום >

מידע על פסיכותרפיה