פורום נפגעי תאונות דרכים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:03

תאונת דרכים כתוצאה מעילפון

בן זוגי היה מעורב בתאונת דרכים כיוון שהוא התעלף במהלך הנסיעה, מסיבה בלתי ברורה. העניין הוא שהוא פגע במישהו שחצה את הכביש במקום שבו אין מעבר חצייה, ובשעה יחסית מאוחרת... כשהוא התאושש, הוא המשיך לנסוע כי הוא נראה נבהל מעצמו ומהמצב. האם עליו לפנות למשטרה? האם צפוי לו מאסר או קנס???? אני ממש דואגת...
עילפון ‏(עו"ד אלי הכהן )
13:55

עילפון

שאלתך קשורה לתחום התעבורה ולא לפורום נפגעי תאונות דרכים. נראה לי ( כמי שכאמור איננו מומחה בתחום ) כי ככל שמדובר באירוע ראשון (להבדיל מחולה שנוטה להתעלף וממשיך לנהוג מבלי לידע את משרד התחבורה) ובהנחה שהפגיעה בהולך רגל איננה חמורה כי אז יתייחסו למקרה בהבנה. לעומת זאת חובת הדיווח למשטרה הינה חד משמעית ונכון להיום מדובר לכאורה בעבירת פגע וברח שהעונש עליה חמור.
12:59

אז אם היום אני אדווח?

מה העונש הצפוי לי?
מוטב מאוחר ‏(עו"ד אלי הכהן )
13:11

מוטב מאוחר

אינני מתמצא ברמת הענישה בתעבורה. בהנחה שהמשטרה מחפשת אחריך ברור שעונשך יהיה חמור הרבה יותר אם המשטרה תאתר אותך לעומת מצב בו תתיצבי מיוזמתך למתן עדות.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית