פורום עבירות סמים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
החזקת סמים ‏(אהרון)
20:49

החזקת סמים

שלום!
ברצוני לשאול . תפסו את בני עם חבורה של נערים כשברשותם חשיש . החומר עצמו נמצא באוטו של אחד מחבריו. עצרו את כולם וכרגע יש לו רישום פלילי. האם ניתן להאשימו למרות שלא הודה והאם ניתן למחוק את הרישום הפלילי? תודה רבה על העזרה
התיק עומד ותלוי נכון לעת הזו ‏(עו"ד עינת סופר-בסרגליק)
12:43

התיק עומד ותלוי נכון לעת הזו

כפי שאני מבינה מדובר ברכב שאינו של בנך ומשכך כל עוד בנך לא הודה במשטרה הרי שקשה לומר שהסמים שנתפסו הם שלו אך יחד עם זאת לא ידוע מה שאר חבריו העידו במשטרה.

לעניין הרישום הרי שנכון לעת הזו ישנו תיק עומד ותלוי כנגד בנך, הרשות החוקרת צריכה להחליט באם היא מגישה כתב אישום כנגד בנך או מחליטה לסגור את התיק.

עילת הסגירה משפיעה כמובן גם מחיקת הרישום אם לאוו כי שציינתי בתשובתי הקודמת הנושאת את הכותרת "בקשה למחיקת רישום פלילי".

אם בנך הינו קטין היינו מתחת לגיל 18 שאז יש תקופת התיישנות הינה קצרה יותר כמו גם המחיקה ובכל מקרה אם הינו צפוי להתגייס לצבא שאז יש לפעול במהירות על מנת שהדבר לא יעמוד לו לרועץ.
העברת סמים ‏(יוסי)
18:19

העברת סמים

אם חבר נותן לי להעביר סמים שלא בידיעתי שזה סמים ותופסים אותי צה יעשו לי?
ידיעה זה חלק מלבצע עבירה ‏(עו"ד עינת סופר-בסרגליק)
22:11

ידיעה זה חלק מלבצע עבירה

כלומר אם לא ידעת אז קשה לייחס לך עבירה פלילית
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי