פורום עבירות סמים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
17:35

הודאה שיקרית על עישון סמים

שלום הייתי עם חברים בפארק וחלק מהאנשים שם עישנו סמים וחלק לא. אני הייתי בין אלה שלא עישנו. אני ועוד חבר נשארנו אחרי שכולם הלכו ואז הגיעה ניידת של האבטחה של הפארק ומצאו סיגריה אחת. הם דיווחו על זה למשטרה והשוטר שהגיע ציפה שאנחנו נודה שזה שלנו והתחיל להלחיץ אותנו עם איומים ואמר שאם לא נודה המצב יהיה יותר גרוע. בסוף הודינו אבל אמרו לנו שהתיק נסגר.
איך נדע שהתיק באמת נסגר וזה מאחורינו? והאם זה ההודאה יכולה להשפיע עלינו בעתיד עם המשטרה שנקבל דו"ח על מהירות וכו'?
התשובה ‏(עו"ד עינת סופר-בסרגליק)
16:13

התשובה

מאחר ושאלת את אותה שאלה בפורום השני אז התשובה כבר ידועה לך
תשובה נוספת ‏(עו"ד עינת סופר-בסרגליק)
16:13

תשובה נוספת

בכל מקרה ורק כדי להיות בטוחה שהתשובה אכן ידועה לך: ההודאה שנתת במשטרה תחת איומים היא ללא כל ספק הודאה לא קבילה ולפיכך כל ראיה שהושגה באמצעות ההודאה הזו יהפוך ללא כביל ובסופו של יום קשה יהיה לבסס כתב אישום על דבר כזה. אם יוחלט בסופו של יום לסגור את התיק אז הרישום אומנם נשאר ברמת המשטרה אבל לא בגלל זה יתחילו להציק לך לרבות בדוחות משטרה על מהירות ... אין קשר בין הדברים נקודה!!!!!
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי