פורום שיקום שמיעה ומכשירי שמיעה

דורין פנצק,מנהל פורום שיקום שמיעה ומכשירי שמיעה

מנהל הפורום 
דורין פנצק

תאם פגישה

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
21:41

מכשיר באיכות מצויינת

האם יש מכשיר שמיעה באיכות מצויינת
קטנטנן ובלתי ניראה?
אולי בתוך תעלת השמיעה?
לגבר בן 74
מכשיר באיכות מצויינת ‏(הדס בוקובסקי)
13:53

מכשיר באיכות מצויינת

עפרה שלום
כל יצרני מכשירי השמיעה בעולם כיום משקיעים המון בחשיבה ובפיתוח של האסתטיקה של המכשירים כך שהם יהיו כמה שפחות נראים וכמה שיותר אסתטיים. יחד עם זאת, לא קיים מכשיר שהוא בלתי נראה לחלוטין.
באופן כללי, מכשיר קטן וזעיר בתוך האוזן מתאים בד"כ לירידה קלה-בינונית בשמיעה, לכן, יש לבדוק האם מכשיר קטן בתוך האוזן יכול להתאים לו מבחינת טווח השמיעה. דבר נוסף, חשוב לשים לב שהוא יהיה מסוגל לתפעל מכשיר מאוד קטן, תפעול המכשיר כולל החלפת סוללה וניקוי של המכשיר במידת הצורך. במידה וישנן בעיות מוטוריות או בעיות בראייה ייתכן והוא יתקשה לתפעל את המכשיר הקטן.
אני ממליצה לפנות באופן מסודר לפגישת ייעוץ עם קלינאית תקשורת במכון שמיעה. בפגישה זו קלינאית התקשורת תוכל להמליץ איזה מכשיר עשוי להתאים לירידה בשמיעה הספציפית שלו.
אם למשל, ליקוי השמיעה שלו אינו חמור במיוחד, ותעלת האוזן שלו רחבה יחסית, ניתן אולי יהיה לבנות מכשיר זעיר בתוך האוזן אשר כמעט ואינו נראה.
לעומת זאת, אם ליקוי השמיעה שלו חמור או שתעלת האוזן צרה, מכשיר זעיר בתוך האוזן לא יתאים לו ולכן קלינאית התקשורת תמליץ לך על מכשירים אחרים שעשויים להתאים לו מבחינת השמיעה.
אפשר לפנות לאחר מסניפי שטיינר מכשירי שמיעה ולקבל ייעוץ ללא התחייבות מקלינאית תקשורת המיומנת בהתאמת מכשירי שמיעה.

http://www.steiner.co.il/%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D/

בהצלחה,
הדס.
לראש הפורום >

מידע על מכשירי שמיעה ואביזרים