פורום עיסוי רפואי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
10:37

שחרור שרירי עורף וראש

שלום ד"ר.

לפני כחמש שנים סבלתי מלחץ נפשי שנמשך כשנה. ככל שהלחץ נמשך, נתפסו לי שרירי העורף, החזה, הראש והצוואר. תפיסות השרירים גרמה לכאבי ראש נוראיים שהלכו והחמירו עם הזמן. ברגע שהגורם הנפשי נוטרל, התחילו השרירים לאט לאט להשתחרר ועימם כאב הראש החל להירגע. מאז, עברו 3 שנים שבמהלכם השרירים משתחררים לאט והכאב איתם. אך עדיין ישנם כאבי ראש ושרירים תפוסים - בעורף, בטרפז, בסנטר ובחלקי הפנים. ניסיתי טיפולים רבים - נוירולוגים, תזונאים, מדקרים, מעסים, כירופרקטיים אך ללא הועיל. חקרתי את העניין באינטרנט ומסתבר שהספאזם השרירי לא נותן לשרירים להשתחרר. מניסיונך, האם עיסוי כלשהו יכול לעזור (עשיתי סדרה של טווינא ועיסוי רפואי)?
תודה.
שיחרור ספאזם בשרירים ‏(ד"ר איתן לוי)
00:17

שיחרור ספאזם בשרירים

ספאזם עקשני בשרירים נובע, ברוב המכריע של המקרים, מנקודות טריגר מרובות. שיחרור עמוק של כל הנקודות הרלבנטיות מוביל לרוב לשיחרור השרירים. כדי לטפל במכלול הסיבות, מומלץ לקבל טיפול של "איזון תנועתי פונקציונלי".
מצ"ב קישור על השיטה http://www.eitancenter.com/7902/%D7%90%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%94
לראש הפורום >

מידע על עיסויים וטיפולי גוף