פורום אילוף כלבים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
20:52

חוסר חיבור עם כלב

שלום, אני ובן זוגי אימצנו גור מקסים לפני שלושה ימים. ממש התחברנו אליו, והוא אלינו. הבעיה היא שכשהגענו הביתה, המציאות התהפכה עלינו. אנחנו ממש מתבאסים מהטיולים, מטריף אותי הפיפי בכל הבית, ואפילו הגעתי למצב שלא כל כך נעים לי שהכלב לידי. בן זוגי מרגיש פלוס מינוס אותו דבר. אנחנו אובדי עצות ומרגישים נורא. איך אנחנו ממשיכים? האם כדאי לוותר על הגור? האם זה צפוי לעבור?
חוסר חיבור עם כלב ‏(יוסי סמואל)
22:11

חוסר חיבור עם כלב

לילי שלום,
לפי התיאור שלך, הגור מתנהג באופן טבעי כפי שגור כלבים מתנהג. זה מעיק עלינו בני האדם, אבל למעשה זו התנהגות גורית טבעית.
כדי לעזור לגור ללמוד מהן ההתנהגויות המתאימות לכם כתא משפחתי, עליכם ללמד אותו בשפה שיוכל להבין. כעסים ותסכול ממש לא עוזרים.
מומלץ בחום להיעזר בליווי מקצועי של מאלף מנוסה ואיכותי שילווה אתכם ויעזור לכם ליצור קשר חיובי עם הגור. זה נראה קשה, אבל למעשה אפשר לפשט בקלות את כל התהליכים ולהפוך תהליך קשה ומתסכל למהנה ומענג.
בהצלחה,
יוסי סמואל מאלף כלבים
האקדמיה הישראלית לכלבנות
בשבילכם
לראש הפורום >

מידע על אילוף כלבים