פורום אילוף כלבים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
בחירת כלב ‏(גלית )
19:04

בחירת כלב

ברצוני לקנות או לאמץ כלב בקרוב אך אני מתלבטת אני רוצה כלב שיתאים לדירה לילדים לא קטנים ( ילד בן 10) חשבתי בתחילה על ג'ק ראסל אך אני פוחדת שהוא יהיה אנרגטי מדי לאופי המשפחה וזקוק לטיול שלפחות שעה או יותר כרגע אני רוצה לקחת פודל ננסי אך האם אפשר עם סוג כזה של כלב לקחת לפארק או שהוא יתעיף במחצית הדרך או איזה סוג כלב כדי לקחת שלא יהיה אנרגטי מדי אך שגם אפשר לרוץ איתו לפארק או לגינה
ולא רק לעשות איתו סיבוב מסביב לבלוק ברחוב.
בחירת כלב ‏(יוסי סמואל)
23:08

בחירת כלב

פודל הוא אחד הגזעים היותר חכמים וכיפיים שיש.
אני הייתי ממליץ לך דווקא על פודל בינוני, שהוא לא גדול כמו הסטנדרט פודל, אך יש לו נוכחות.
הפודל לומד מהר מאוד את חוקי הבית, כיף לרוץ איתו והוא מאוד חברותי.
את מוזמנת ליצור איתי קשר ואשמח לעזור.
יוסי 052-2929959
האקדמיה הישראלית לכלבנות
בשבילכם
בחירת כלב ‏(גלית)
20:54

בחירת כלב

תודה רבה על העצה יש לי שאלה נוספת ,בקשר לבחירת סוג הכלב רציתי לדעת האם יש הבדל בין זכרים ונקבות מה היתרונות או החסרונות ביניהם ברור שבשלב יותר אני העקר או יסרס את הכלב/ה, אך בעבר היו לי רק כלבים זכרים אני לא יודעת איך זה לגדל נקבה.
בחירת כלב ‏(יוסי סמואל)
23:42

בחירת כלב

אם ממילא את הולכת לסרס/לעקר אין משמעות ממשית בין השניים. מבחינה פיזיולוגית הסירוס הוא הליך כירורגי הרבה יותר פשוט מאשר עיקור.
מעבר לכך, כלב/ה שסורס/עוקרה בגיל צעיר (ממליץ בכל מקרה לא לפני הגיעו/ה לגיל 9-10 חודשים) הם כלב או כלבה חסרי זהות מינית ולמעשה אין הבדל ממשי בגידולם.
כל בחירה שתעשי תהיה טובה באותה המידה.
בהצלחה,
יוסי
לראש הפורום >

מידע על אילוף כלבים