פורום אילוף כלבים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:30

חפירת בורות בגינה

איך אפשר ללמד כלב לא לחפור בורות בגינה? בבקשה אל תמליץ לי על השיטות המתעללות.
חפירות בגינה ‏(יוסי סמואל)
23:42

חפירות בגינה

שמעון שלום,
די הופתעתי מסיום פנייתך, הייתי שמח להבין למה לדעתך אני עלול להמליץ על שיטות מתעללות?
ובנוגע לחפירת בורות - אם הכלב חי בחצר ואף אחד לא מלמד אותו התנהגויות חלופיות ואין השגחה על התנהגותו, הרי שהוא מתנהג כמו שכלב מתנהג בטבע וחפירת בורות היא התנהגות טבעית אצל כלבים.
כדי שיפסיק לחפור בגינה, יש לתחם אותו באזור מסויים בגינה, יש לשחק איתו, לטייל איתו ולתת לו יחס, כדי שירגיש שייך לתא המשפחתי שבסביבתו הוא חי.
אין אפשרות לשלוט בהתנהגותו של כלב ללא הכוונה להתנהגויות שמתאימות לכם.
אין אפשרות לשלו בהתנהגותו של כלב בשלט רחוק ורק טבעי שאם הוא יצר הרגל לחפור ואין מי שנמצא במקום ברגע הנתון כדי ללמד אותו מה מותר ומה אסור, הוא ימשיך לחפור.
בדרך כלל כלבים החיים בחצר ואין להם קשר חזק עם הבעלים והם חסרים בתשומת הלב לה הם זקוקים, הם משתעממים, נעשים בודדים ומחפשים דרכים שונות לפרוק את האנרגיה המצטברת אצלם שאין לה פורקן. חפירות היא אחת הדרכים להעסיק את עצמם, יש כלבים שמייללים, יש כלבים שלא מפסיקים לנבוח ועוד...
בברכה,
יוסי סמואל מאלף כלבים
האקדמיה הישראלית לכלבנות
בשבילכם 052-2929959
לראש הפורום >

מידע על אילוף כלבים