פורום אילוף כלבים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
22:19

גור חדש בבית

לפני מספר ימים קיבלנו בשעה טובה גור חדש הביתה הוא בן שבעה שבועות פודל ננסי חמוד ושמח מאוד אך ניתקלתי אצלו בתופעה מוזרה מכיוון שהוא עדיין עושה את הצרכים בבית על עיתון עד שיקבל את החיסון השני בכל פעם שהוא עושה את הצרכים שלו על העיתון הוא אף פעם לא מפספס עד שאני מגיעה לאסוף אותם הם כבר בפה שלו מה לעשות האם זה נורמלי האם אפשר לחנך אותו בשלב הזה שזה אסור .
ותופעה שניה שכל משחק איתנו כל ליטוף הוא מנסה לנשוך נשיכות עדינות כי שינים קטנות אך הוא כל הזמן נושך הוא נושך ומשחק עם נעלים שלנו נושך כמובן שהוא לא מצליח לעשות נזק אבל הוא יגדל ואז הוא באמת יאכל את הנעלים האם אפשר לחנך אותו או שהוא קטן מדי מה עושים?
גור חדש בבית ‏(יוסי סמואל)
09:25

גור חדש בבית

גלית שלום,
א. זה אופייני מאוד לגורים רבים לאכול את הצואה שלהם. יש להוציא את הצואה מפיו של הגור ולהשתדל מאוד לאסוף עוד לפניו, למרות שאני מבין שהוא זריז בעניין זה.
ב. נשיכות אצל גור גם הוא אופייני גם לגורים וגם אצל כלבים כאשר הם משחקים ביניהם; וכיוון שהגור עדיין לא למד מהן ההתנהגויות הנכונות אצלכם בבית, הוא מתנהג באופן טבעי כפי שהטבע חנן אותו. זה המקום להתחיל ללמד אותו סט התנהגויות שמתאימות לכם ולכוון את הגידול שלו בנתיב מתוכנן וברור של מותר ואסור.
הרבה אנשים משתמשים בעזרה של מאלף מקצועי ואין זמן מתאים יותר מאשר כבר עכשיו, למרות שחסר לו החיסון השני, כיוון שהרבה מאוד דברים צריך ללמד אותו בתוך הבית פנימה ורק אחר כך להכליל גם על החוץ.
בהצלחה,
יוסי סמואל מאלף כלבים
האקדמיה הישראלית לכלבנות
בשבילכם 054-2535258
לראש הפורום >

מידע על אילוף כלבים