פורום אילוף כלבים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:12

לימוד הכלב לא לקחת מחצרות של אחרים

הכלב שלי נכנס לחצרות של שכנים ומביא איתו אלינו לחצר סנדל, נעל בית שקיות אשפה ומפזר את כל הזבל על הדשא שלנו מה אני צריכה לעשות כדי ללמד את הכלב שלי לא לקחת דברים מחצרות של שכנים?
20:11

לימוד הכלב לא לקחת מחצרות של אחרים

שמחה ערב טוב,
כלב שחי משוחרר ללא גבולות במקום פתוח ללא הכוונה, אך טבעי שיפתור את בעיות השעמום שלו בדרכים יצירתיות האופייניות לכלב כפי שאת מתארת.
ראשית, עליכם להכניס זמן לתשומת לב לכלב בסדר היום שלכם. לטייל איתו פעמיים שלוש ביום טיולים פורקי אנרגיה.
בנוסף עליכם ליצור עבורו מכלאה מרווחת בחצר שלכם ומגודרת היטב שלא יוכל לשוטט.
כמו כן, הייתי ממליץ על תוכנית אילוף גם לכלב ובעיקר לכם כדי לעזור לכם לכוון את כלבכם להתנהגות נכונה, לפרוק לו אנרגיה, לתת לו תשומת לב מכוונת ומלמדת, אולי אפילו לאפשר לו להכנס אליכם הביתה אם תעשו את הדברים שצריך כדי שלא יהיה מטרד בתוך הבית.
כרגע המצב הוא שלמעשה הכלב מתנהג ככלב משוטט שיש לו תחנת מזון קבועה. שינוי מהותי ביחסים ביניכם יעשה פלאים גם בהתנהגותו וגם בהנאה שתוכלו לחוות איתו.
בהצלחה,
יוסי סמואל מאלף כלבים
האקדמיה הישראלית לכלבנות
בשבילכם 052-2929959
לראש הפורום >

מידע על אילוף כלבים