פורום תביעות נזקי גוף

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
רשלנות נהג אוטובוס ‏(הרצל אפרים)
09:31

רשלנות נהג אוטובוס

שלום רב!
ביתי חיילת המתינה בתחנת אוטובוס שהגיע האוטובוס ביקשה מהניג שיפתח את תא המטען בעודה שפלג העליון בתא המטען הנהג סגר את תא המטען והחל לנסוע אנשים שהיו בתחנה צעקו לעבר הנהג שיעצור הילדה נחבטה בידה ובצאוור והילדה היתה בטרואמה שלחתי מכתב לפיצוי לחברת אילון לביטוח שחברת האטובוס אגד תעבורה מבוטחת שם נענית שאין להם את מספר הרישוי של האוטבוס במכתב ציינתי את מספר הקו יצאתו וליעדו כמובן שעת ההגעה לצומת שבו עלתה ביתי החיילת אשמח להתייחסות.
16:59

תשובה - תאונת דרכים באוטובוס

שלום,
ראשית,אירוע סגירת תא המטען על היד של בתך היינו תאונת דרכים, כהגדרתה בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ובתך זכאית לקבל פיצוי כספי על נזקיה. תשובת הביטוח תמוהה ומגוחכת שכן די בפרטי קו האוטובוס ומקום ושעת התאונה בכדי לאתר את פרטי הנהג ומספר הרישוי של האוטובוס. מאחר וחברת הביטוח מנסה להתחמק מלשלם את הפיצוי בטוענות שווא, אני ממליץ לך לפנות לעו"ד העוסק בתאונות דרכים, אשר לדעתי יהיה די בפנייתו בכדי שחברת הביטוח תוותר על טענה זו. שכר טרחתו של העו"ד משולם על-יד חברת הביטוח מעבר לפיצוי ולכן תמיד כדאי לפנות בקרות תאונה לקבלת טיפול מקצועי אצל עו"ד.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית