פורום תביעות נזקי גוף

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
18:00

תביעה נגד העירייה

אתמול הלכתי ברחוב בערב ועל המדרכה ועל חלק מהכביש ראו שעובדים לא יודע אם זה ביוב או משהו אחר. השתדלתי לא ללכת באיזור שעובדים עליו. חציתי את הכביש ובמדרכה השנייה היה חול לבן כזה עם גושים (לא יודע מה זה) ובורות קטנים כאלה בחול בגלל שלא היה איפה ללכת כבר הלכתי על החול הזה ונכנסתי לבור קטן והחלקתי אחורה על הישבן וקיבלתי מכה גם בגב התחתון. חוויה משפילה וכואבת. אם אקח את העירייה לבית משפט לתביעות קטנות יש לי קייס לתביעה?
תשובה- תביעה נגד העירייה ‏(עו"ד נתנאל בירן)
10:26

תשובה- תביעה נגד העירייה

שגיב שלום,

אומנם רחובות ומדרכות עיר אינם משטח סטרילי ואין להתייחס אליהם כאל מקום שאין בו סדקים בליטות וגלים של שיפועים כאלו ואחרים ולכן שקערוריות קטנטנות בליטות קטנות הנובעות מחפצים או ממבנה הדרך הם חלק אינטגראלי מהדרך וכפועל יוצא בית משפט ידחה תביעות של פציעות המתרחשות כתוצאה מהן, אך יחד עם זאת, העירייה גובה ארנונה מתושבי העיר, בין היתר, בכדי שתפעל לסלק מפגעים של ממש ו/או לגדרם ו/או להזהיר מפניהם ו/או להציב שומר שישמור שאנשים שלא יפגעו כתוצאה מהם. מהמקרה כפי שתיארת יש לך לדעתי עילת תביעה נגד העירייה וסיכויי טוב לזכות בפיצוי על נזקייך.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית