פורום תביעות נזקי גוף

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
16:01

נפצעתי מזכוכיות שבורות ליד הבית

שלום כמה מטרים מהבניין שבו אני גרה מקובצים מס' פחי אשפה גדולים. מדי פעם יש שברים של זכוכית ליד הפחים. שלשום ירדתי לזרוק את הפח עם כפכפים ומעדתי ודרכתי יחפה על אחד משברי זכוכיות שהיו על הרצפה. נפצעתי והתחיל לרדת לי דם בהתחלה קצת ולא הצלחתי לעמוד על הרגל כי כאב וגם כי פחדתי שהזכוכית תיכנס לי יותר עמוק לרגל. כשהגעתי הביתה כבר ירד לי יותר דם הצלחתי להוציא את הזכוכית שנכנסה אבל הכאב לא עבר כ"כ מהר. חבשתי את הכף רגל ואני כרגע די צולעת.
מי אמור להיות אחראי על הסביבה של הפחים האלה? הפחים משמשים 4 בניינים לפחות. יש מישהו שאמור להיות הכתובת לפנות כדי להתריע על הנזק שיכול להיגרם מהזכוכיות האלה?
תשובה ‏(עו"ד נתנאל בירן)
10:30

תשובה

לירון שלום,

מתיאור המקרה לא ברור האם הפחים נמצאים בשטח הבניינים וככאלו הם בתחום אחריותם או בשטח ציבורי ואז בתחום אחריות העירייה. ככל שהם בשטח העירייה אזי העירייה היא הכתובת אליה יש לפנות ולהתריע מפני הסכנה.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית