פורום אימון אישי ועסקי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:45

קושי בפיתוח קריירה

שלום, סיימתי תואר ביחסים בינלאומיים ומזרח אסיה לפני חמש שנים, ואני ממש לא מוצאת כיוון מקצועי. האם אימון אישי יכול לעזור? מה בעצם עושים באימון שיכול לסייע לי בקבלת הכיוון הנכון?
אז מה אם סיימת תואר?!? ‏(עמירם קאופמן )
14:05

אז מה אם סיימת תואר?!?

שלום אדווה.
אני שמח שסיימת תואר... אך בואי נניח אותו רגע בצד. נתעלם ממנו לרגע. נחשוב ללא מגבלות.
בואי נדבר עלייך - מי את באמת? מה מדליק אותך? מה באמת חשוב לך? כיצד תוכלי להצטיין בעולם?
בואי נדבר על הקריירה שלך - מה את רוצה להיות ולעשות 10-20 שני קדימה? אלו נתיבים מובילים לשם? מהם הנכסים שיש לך כבר ביד (הנה אנחנו חוזרים למציאות)? אלו אפשרויות קיימות כרגע להתכנס לנתיבים אלו? מהו הצעד הבא - משרה, לימודים, משהו נוסף?
הנה כמה שאלות שאנחנו שואלים באימון לניהול קריירה - אימון שרוצה לאפשר לך ליצור קריירה שיש בה הצטיינות, תשוקה ופרנסה.
בהצלחה!
נ.ב. אני לא מזלזל חלילה בתואר שסיימת, ויכול להיות שהוא לב נתיב הקריירה שלך. אבל, לצערי אני פוגש אנשים רבים שלא בחרו נכון את תחום הלימודים שלהם - הכלל הפשוט הוא "קריירה קודמת ללימודים" - קודם להחליט מהי הקריירה שלי ורק אז לבחור נתיב לימודים רלוונטי לקריירה זו.
לראש הפורום >

מידע על אימון אישי ועסקי