פורום אימון אישי ועסקי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:22

אימון עסקי

החברה שבה אני עובדת הזמינה עבורי מאמנת אישית שתלמד אותי איך לשלוט ולסדר את הזמן שלי במהלך יום עבודה. לפני האימון מצאתי את עצמי קורסת מכמות העבודה, מתחילה לעבוד על משהו ומפסיקה באמצע כדי לסיים משהו אחר שפתאום נהיה יותר דחוף בסופו של דבר הבנתי שאני עובדת כפול ולא מספיקה שום דבר. היו לנו 10 פגישות אימון ומה אני אגיד לא הרגשתי שלמדתי דברים חדשים שלא ידעתי קודם. מה שהיה חסר לי זה עצות מעשיות שלא קיבלתי למרות שדיברתי איתה על זה. האם זה לא הכוונה של האימון האישי לתת עצות מעשיות ודרכים לשנות התנהגות לא נכונה? אני מרגישה שסתם שילמו לה כסף וזה לא נתן לי שום ערך מוסף
האתגר של ניהול זמן ‏(עמירם קאופמן )
13:59

האתגר של ניהול זמן

היי חלי.
המטרה של האימון היא לא לתת עצות מעשיות, אלא לקבל עצות מעשיות.
כלומר - האימון עוסק בך, לא במאמנת.
כלומר - האימון עוסק ביישום, לא בידע (עצות).
מאמן טוב צריך לעקוב שוטף אחרי שיפור חווית ניהול הזמן שלך. כיצד זה עולה רק אחרי עשרה מפגשים? מדוע זה לא עלה תוך כדי המפגשים? מדוע לא עצרתן את האימון למיקוד או הפסקה?
יש 1000 סיבות לאימון לא מוצלח - יחסים, מקצוענות, פתיחות, מחויבות, מימוש ועוד. אינני יודע לנחש למה זוהי התחושה שלך. סורי.
לראש הפורום >

מידע על אימון אישי ועסקי