פורום מחלות אף וסינוסים - נזלת וקשיי נשימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
קשיי נשימה ‏(מושיקו)
19:14

קשיי נשימה

היי דוקטור,
בשלושת הימים האחורנים אני חווה קשיי נשימה (יש אובך בחוץ - יכול להיות שזה קשור) תמיד הייתי היפוכנדר ובימיים האחרונים מאוד קשה לי עם המצב נראה לי שהיום, היום השלישי יש איזה שהוא שינוי אבל לא משמעותי (לטובה) מפעם לפעם אני נאלץ לקחת נשימות ארכות כדי שיכנס מספיק אויר אני סה"כ אדם בריא ולא סובל מבעיות כאלה מפעם לפעם מרגיש גם סחרחורת..חשוב לציין שאני מעשן כקופסא ביום...ממה זה יכול לנבוע האם משינויי מזג האויר או שאני סתם עושה עניין?...נקודה חשובה הדבר לא מפריע לי בשינה.
קשיי נשימה ‏(ד"ר אמנון שמושקוביץ )
23:19

קשיי נשימה

שלום מושיקו. ראשית, אם אתה חווה קשיי נשימה , הפסק לעשן ( לפחות זמנית ) . אובך ושינויי מזג אוויר יכולים להשפיע על דרכי הנשימה , בהחלט. אם אתה מתלונן על כך שקשה לך חנשום, לא נראה לי שאתה " עושה מזה עניין" אלא שקיימת בעייה המטרידה אותך. בכל מקרה כדאי לפנות לרופא/ת ריאות על מנת לברר אם קיימת בעייה בדרכי נשימה עליונות ולבצע תיפקודי נשימה . זה לא קשור להיפוכונדריה . רפואה שלמה.
לראש הפורום >

מידע על רופא אף אוזן גרון