פורום מחלות אף וסינוסים - נזלת וקשיי נשימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:34

אלרגיה לקרדית האבק

הבן שלי מנוזל רוב השנה, בבדיקת רופא אלרגיה נמצא רגישות קלה לקרדית האבק. השאלה שלי האם זה יכול לחלוף או שישאר ככה תמיד? כיצד ניתן למנוע את הנזלת?
אלרגיה לקרדית אבק הבית ‏(ד"ר אמנון שמושקוביץ )
00:20

אלרגיה לקרדית אבק הבית

אלרגיה לקרדית אבק הבית , כמו אלרגיה לאלרגנים מסוגים שונים , קורית בעת שיש מיפגש בין האדם האלרגי לאותו אלרגן כתוצאה מכך משוחררים נוגדנים כנגד האלרגן אשר מתרכבים עם תאים מסויימים בגוף המשחררים חומרים שונים ניקרטים בשם היסטמינים ועוד חומרים אחרים. החומרים הנ"ל גורמים לדלקת של הרקמות הקרובות לאיזור בו נימצא האלרגםן וכך קוראת התגובה האלרגית. אז במענה לשאלתך אלרגיה אינה חולפת . צריך לנסות להימנעע ממנה. קיימים היום בשוק ספריים למיניהם אותם אפשר לרסס כנגד קרדית אבק הבית, לעיתים כדאי להשתמש במצעים שאינם ספוחים אתצ קרדית אבק הבית ותרוךות אנטיהיסטמיניות למיניהן. הכל ביעוץ עם האלרגולוג . בהצלחה.
08:14

תודה, מה לגבי

תכשירים להקלת הסימפטומים של הנזלת? האם ידוע לך על משהו טבעי שעוזר?
תכשירים טבעיים להקלת נזלת ‏(ד"ר אמנון שמושקוביץ )
23:50

תכשירים טבעיים להקלת נזלת

שו8ב שלום לך דפנה. ממליץ לך לפנות לחנויות טבע המוכרים מוצרים טבעיים.המוכרים בחנויות הנ"ל מעודכנים בתכשירים על בסיס טבעי המיוצרים חדשים לבקרים וישמחו להדריך אותך בניבכיהם.
10:44

אני סובלת שנים

מהאלרגיה הזו ולא, היא אינה עוברת. מה שכן אפשר להקל על הסימפטומים משמעותית על ידי תוספים כמו סקוטלריה של סולגאר שאני באופן אישי נוטלת, וגם על ידי מניעה כמו ריסוס נגד קרדית האבק.
לראש הפורום >

מידע על רופא אף אוזן גרון