פורום מחלות אף וסינוסים - נזלת וקשיי נשימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
18:26

נזלת כרונית

שלום רב ,
אני בת 22 סובלת מנזלת כרונית כבר למעלה מחמש שנים , ניסיתי את כל הכדורים הייתי אצל המון רופאים ניסיתי דיקור סיני שלא עבד, הדבר היחיד שעוזר לי עד היום (כבר למעלה מ3 שנים לוקחת את הזריקה) זוהי זריקת "דיפרוספאן" מדובר בזריקת סטרואידים שאותה אני לוקחת כל שלושה שבועות , יש לציין שהנזלת קשה מלווה בגירוי בפנים הרגשה של גודש ואף סתום שינה עם פה פתוח התעטשויות , לעיתים חוסר יכולת טוטאלית לתפקד גם ביום יום או בעבודה ,הדבר משפיע מאוד על הגוף העייפות הכל.
אני מחפשת פיתרון בנרות ניתוח לא ניסיתי עדיין המליצו לי כן לעשות אבל שמעתי שזה לא עוזר.
אין לי מחיצות או דברים כאלה, עשיתי צילום רירית צד ימין מוגדלת מאוד שמפרישה כל הזמן לאף..
אני לא יודעת מה הפתרון אני כבר דיי מיואשת .
אשמח לשמוע תשובה ממך,

תודה מראש חני :)
נזלת כרונית ‏(ד"ר אמנון שמושקוביץ )
19:16

נזלת כרונית

שלום חני. מפנייתך ניתן להבין ולחוש את יאושך . את מתארת מצב מתמשך משל חמש שנים - כרוני. לא כל נזלת היא על רקע אלרגי וקיימים סוגים של נזלות שאינן קשורות בהכרח לאלרגנים אלא יכולים להיולת על רקע טיפולים תרופתיים, גירויים סביבתיים כגון חשיפה לעשן סיגריות , כמימיקאלים המופרשים לאוויר מארובות תעשיתיות , טיפולים תרופתייםף על רקע דלקתי או אף לא. על פי תיאורך, יש לך בעייה שלא נפטרה עד כה. לעיתים יש צורך בפנייה לגורמים משולבים למשך אאג- אלרגולוג, לא תמיד ניתוחים פותרים את הבעייה .ולא צריך למהר ולרוץ ישר על פתרונות ניתוחיים. מומלץ לנסות לשלב גם טיפולים מתחום הרפואה המשלימה אןמנם , ניסית דיקור סיני שלא עזר אך קיימים גם סוגים נוספים כגון: הומאופטיה , שיאצו ועוד ואולי כדאי לשלב טיפולים מולטידיסיפלינאריים כלאמר שיכללו מספר מטפלים . את אומרת שעשית צילום וצד ימין מוגדל אך לא כ"כ הבנתי למה את מתכוונת בזאת. זריקות סטרואידים לטיפולים ממושכם עלולים לגרום נזק בצד התועלת שהן מביאות ועל כן הייתי שוקל המשך טיפול ( ביעוץ עם גורם רפואי) . הסינים אומרים שגם מסע בין אלף קילומטרים מתחיל בצעד ראשון. ממליץ לך לפנות לאלרגולוג/ אאג ולמרפאים בתחום הרואה המשלימה. יש לבחון את סוג הכלכלה שאת אוכלת ודברים נוספים שעלולים כולם יחד להביא לך מזור וריפוי. רפואה שלמה.
לראש הפורום >

מידע על רופא אף אוזן גרון