פורום טיפולי פוריות ברפואה משלימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:35
להפסיק לנסות?
אשתי ואני מנסים להיכנס להיריון כבר קרוב לשנה, ללא הצלחה. שמעתי כבר מכמה מקורות שלאישה מנגנון כזה שמונע ממנה להיכנס להיריון כשהיא נורא מנסה ושאם רק נפסיק לנסות, זה יקרה לבד. לנו זה נשמע כמו בולשיט, ושאם לא נישמר, אנחנו עלולים "לפספס את הרכבת", אבל האם אנחנו מפספסים משהו?
13:17
מתי והאם להפסיק לנסות
הי יוני,
הייחוד ברפואה האלטרנטיבית שהיא בוחנת כל מקרה לגופו. התשובה שלי תלויה במצב הרפואי שלכם (האם בדיקות הזרע תקינות? מצב ההורמונים של האישה?) ומצבכם הבריאותי באופן כללי.. כך שאשמח לענות אם אקבל את הפרטים הרלוונטיים. (אפשר במייל, ראה פרטים בסוף).
אכן יש מצבים שהמתח סביב התהליך כה גדול שהוא פוגע בסיכויים להרות. יש נשים שהטיפול ההורמונאלי מאוד מתיש את הגוף שלהן (ומוריד סיכויים להריון) ורצוי במקרים כאלה לא לבצע טיפולים רצופים, אלה לתת לגוף לנוח ולהתחזק.
אני רואה מיקרים של נשים שמגיעות לטיפול עם ערכים מסוימים בבדיקות הדם ולאחר שנה למרות שהתבגרו בשנה הערכים מראים שיפור ניכר. כך שניתן לשפר את ביצועי-המערכת ואת המצב הבריאותי.
ראה מאמר שפירסמתי בנושא:
http://www.article.co.il/ShowArticle.asp?id=15206
בהצלחה
נועה
noakeren5@gmail.com
לראש הפורום >

מידע על