פורום טיפולי פוריות ברפואה משלימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:26

טיפולים ברפואה משלימה

שלום. רציתי לדעת האם מוכרות לך הצלחות בתחום של טיפולי רפואה משלימה באיכות הזרע ובכמותו. אני מנסה לשכנע את בעלי לעשות דיקורים וטיפולים והוא אמר שיעשה את זה רק אם יוכיחו לו שזה עוזר... תודה.
שיפור זרע - מחקר ‏(נועה קרן)
18:48

שיפור זרע - מחקר

שלום חנה,
אני אישית מכירה 2 מקרים מרגשים, אחד של גבר שלא נמצא כלל זרע בנוזל הזרע שלו ולאחר שטופל ברפואה סינית למשך תקופה נוצר זרע בגופו.
מקרה שני של אדם שעבר הקרנות בגלל סרטן באשכים, בעקבות כך סבל מאיכות זרע ירודה ביותר ואחרי שנה בדיקות הזרע שלו נמצאו תקינות לחלוטין.
מצרפת מחקר שפורסם ביולי 2005, בכתב העת Fertility & Sterility מהמובילים בעולם בפוריות. המחקר נעשה בסין על 40 גברים שסבלו ממיעוט תאי זרע , תנועתיות נמוכה של הזרע ומורפולוגיה (מבנה זרע) לא תקינה. (בכולם הסיבה לא היתה ברורה, ז"א לא בעיה מכאנית).
28 מהגברים עברו דיקור פעמיים טיפול בדיקור סיני למשך 5 שבועות. 12 האחרים לא קיבלו טיפול. בקבוצה שטופלה נרשמה עלייה משמעותית בכמות תאי הזרע וריכוזו וזרע בעל מבנה תקין, לעומת קבוצת הביקורת.
מביאה בפנייך את המחקר עצמו:

http://www.acupuncturist.nl/wp-content/uploads/Quantitative-Evaluation-of-Spermatozoa-Ultrastructure-After-Acupuncture-Treatment-for-Idiopathic-Male-Infertility.pdf
השתדלו לתמוך אחד בשני בתקופה הקשה הזו ולצלוח אותה בסבלנות ואהבה.
בהצלחה.
נועה
לראש הפורום >

מידע על טיפולי פוריות