פורום טיפולי פוריות ברפואה משלימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:27
ספירת זרע נמוכה
אני סובל מספירת זרע נמוכה ואנחנו לא מצליחים להיכנס להיריון למרות שניסינו כל מיני דברים קונבנציונליים. מה יש לרפואה המשלימה לתרום?
ספירת זרע נמוכה ‏(נועה קרן)
13:11
ספירת זרע נמוכה
תהליך ייצור הזרע אורך בין 70 ל-90 יום. כך שאני לגברים ממליצה כ-3 חודשים לפני תחילת טיפול הפרייה, להתחיל את הטיפול ברפואה הסינית, על מנת לשפר ולהגדיל את כמות ואיכות הזרע.
ניתן לעודד ייצור זרע בדיקור ובנטילה של צמחי-מרפא. ניתן לטפל רק ביקור או רק בצמחים. המטפל יבחן את המצב ויחליט על השיטה המתאימה ביותר. לרב שילוב של השניים נמצא יעיל במיוחד.
ברפואה הסינית ניתן לטפל במצבים של: מיעוט תאי זרע (אוליגוספרמיה), תנועתיות נמוכה (אסטנוספרמיה), צורות לא תקינות (מורפולוגיה), דלקות באיזור הגניטליה, ועוד.
מחקר שבוצע על גברים שחוו בעיות אי פוריות נמצא, כי טיפול באמצעות דיקור סיני במשך תקופה של חמישה שבועות, הראה שיפור ב כמות הזרע בפליטה וכן ותנועתיות הזרע (יחד עם זאת, לא נצפה שיפור בבעיות פוריות הנגרמות בשל שיעור התמותה של תאי זרע או בשל שיעור כמותו של זרע שאינו בוגר(.אני נוהגת להוסיף הנחיות לתזונה ובמידה ויש צורך ניתן להיעזר בתוספי-מזון כגון Q10 ואבץ פיקולינט.
אשמח לעזור בהמלצה על מטפל מומחה בתחום (במידה ומעוניינת צייני מהו איזור מגורייך).
בהצלחה
נועה.
לראש הפורום >

מידע על